De Kleine Stem. R. K. Gem. Zangvereeniging St. Caecilia. Christelijke Mannenzangvereeniging „Jubal". Christelijke Zangver. „Sursum Corda". Chr. Zangvereeniging Harpe Sions. Gemengde Zangvereeniging „Mendelssohn". Christ. Zangvereeniging ,,Soesterkwartier". Ned. Herv. Zangkoor. Vrijz. Kerkkoor. Amersfoortsche Opera Vereeniging. Amersfoortsche Kunstkring. Arbeiders-Kinderzangkoor) H. Smit, Voorzitter; J. Asma, Secretaris, Asterstraat 17; D. Klaassen, Pennm.; Mevr. Kroon, Mevr. Collet; H. van Rheenen (Utrecht), Directeur. Het secretariaat van beide koren wordt na Februari Primulastraat. A. J. Helmich, Gr. Nachtegaalstraat 20, Directeur; P. Leeards, Voorz., J. Jan- sen, Secretaris, Methorststraat 15; H. G. Beusken, Penningmeester, Mej. M. de Groot, Bibliothecaresse. H. Bijvanck, Voorzitter; J. v. d. Berg, Secretaris, van Ostadeplein 24; H. Son- dorp, Penningmeester. G. van Apeldoorn, Voorzitter; G. J. Ordelman, Secretaris, Hobbemastraat 31; B. Doornekamp, Penningmeester; A. Manten, Bibliothecaris; A. W. Vetkamp; L. Keemink, Directeur. Repetitie op Woensdagavond van 810 in het Wijkgebouw Monnikenpad. W. de Gans, Voorzitter; W. J. C. Bakker, Bisschopsweg 45, Secretaris; G. v. d. Kraats, Penningmeester; O, Rooke, Directeur. G. Kramer, Voorzitter; J. de Valk, Secretaris-Penningmeester; J. R. v. d. Glas, Directeur. A. N. Opstelten, Voorzitter; L. W. Hammink, Secretaris, Palmstraat 242; H. Hemminga, Penningmeester. Repetitie iederen Woensdagavond van 7.30—9.30 in 't gebouw Bethel. A. J. C. Mooy, Directeur; J. Sikkens, Voorzitter. Voorzitter G. A. L. Spelberg; Seer. J. Bijl; Penningm. Mevr. Tuininga. Voorzitter; Secretaresse; J. v. Haselen, Muurhuizen 11 -15, Penningmeester; Mevr. C. de Jong" Schouwenburg, Commissaresse; P. J. Schwerzel, regisseur, Piet Tiggers, Dirigent. Bestuur: Vacature Voorzitter; J. Nieweg, Secretaris; J. Valkhoff Jr., Penning meester; F. W. J. Barkey Wolf, Prof. Dr. L. F. de Beaufort, P. J. Tiggers, Ir. C. B. van der Tak. Commissie Letterkunde: J. Valkhoff Jr., Voorzitter; Mevr. A. M. Barkey Wolf, Secretaresse; Prof. Dr. L. F. de Beaufort, Me]. W. Hovens Greve, J. de Gruy- ter, Mevr. Havelaar. 63

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 77