Afdeeling Amersfoort van het Nederlandsch Kunstverbond. Ned. Tooneelverbond. R.K. Tooneelvereeniging „Ons Genoegen". Tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid". Tooneelvereeniging ,,Advendo". Joodsche Vereeniging ,,Nut en Genoegen". Amersfoortsche Tooneelvereeniging „Ons Vermaak". Orkestvereeniging Amersfoort. Het Vrijwillig Muziekkorps le half Reg. Huzaren. Commissie Muziek: P. J. Tiggers, Voorzitter; Ir. van der Tak, Secretaris; Prof. Dr. L. F. de Beaufort, G. van den Burg, Mevr. M. van Haselen, Mr. Dr. M. Tydeman, P. J. Schwerzel. Commissie Tentoonstelling: Jhr. A. W. den Beer Poortugael, F. W. J. Barkey Wolf, Secretaris; Mej. S. van Heukelom, Ir. L. B. Huygen, Mevr. van der Mark, J. Nieweg. Commissie Tooneel en Dans: Jhr. den Beer Poortugael, Voorzitter; J. Meihui- zen, Secretaris; J. Nieweg, Mevr. Tiggers, J. Valkhoff Jr. Jhr. A. W. den Beer Poortugael, Voorzitter; F. W. J. Barkey Wolf, Secreta ris; Mevr. E. Gevaerts, Penningm.; Mevr. C. Camerling Helmoltvan Ketwich Verschuur, Mevr. A. HavelaarSybolts, J. Nieweg. Afdeeling Amersfoort. J. Meihuizen, Voorzitter; Mej. W. H. C. Smit, Secr.-Penningmeesteresse, Korte Bergstraat 8; M. D. J. Gerritsen. Onderafdeeling R. K. Werklieden-Vereeniging. T. Mulder, Voorzitter; O. F. de Wilde, Secretaris, Bisschopsweg No. Ill; K. Wyngaard, Penningmeester; J. de Wilde, Regisseur; K. Reynders, Com- missaris. C. Seves, Voorzitter, Mevr. Van NusElzenaar, Secretaresse, Oude Soester- weg 43; F. v. d. Ploeg, Penningmeester; Mej. Overeem, 2e Secretaresse; H. Bosma, Regisseur. A. G. v. Zwol, Voorzitter; A. Huisman, Secretaris; G. Arlar, Penningmeester; K. F. Liethof, Algemeen Secretaris. Ph. Rintel, Voorzitter; J. Frank, Secretaris, J. v. Dieststraat 13; Mevr. C. v. Zuiden—v. Beek, Penningmeesteresse; Mej. B. de Vries, M. v. Praag, A. I. v. Tijn, I. Aronson, Vice-Voorzitter. H. Verstay, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teutstraat 10; P. Hagebeuk, Penningmeester. Mr. S. Knoppers, Voorzitter; D. J. M. Boode, Secretaris, Heiligenberger- weg 47; Dr. Rijnders, 2e Secretaris; J. van Doorneveld, Penningmeester; Mej. D. Muller, Bibliothecaresse; Willem Meijer, Directeur. Repetities des Dinsdagsavonds, 810 uur, in de Muziekschool, Krommestraat. M. Klijnen, Kapelmeester, Leliestraat 77. 64

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 78