Arbeiders Muziekvereen. „H. J. Hegeraat". Amersfoortsche Muziekvereeniging. R.-K. Muziekvereeniging „Wilskracht." Het Harmonie-orkest „Huijgen en Geveke". Kapel der Chr. Jeugd Vereeniging „Immanuel". Amersf. Mondharmonica Ver. „Bravo". Politie Muziekgezelschap „De Harmonie". A.N.W.B., Toeristenbond voor Nederland. Amersfoortsche Ren- en Toeristenclub „De Pedaalridders". U. M. O. W. v. d. Akker, Voorzitter; D. Plekkenpol, Secretaris, Seringstraat 24; R. Ha- ringsma, Penningmeester. Repetitie: Dinsdagavonds 7.30—10 uur; Woensdagavonds voor leerlingen van 7—10 uur; Muziekzaal Werkhuis, Davidshof. Opgericht 10 Maart 1889. Directeur Ferd. de Goey, Arnhemscheweg 107. G. A. Steppe, Voorzitter; J. de Wilde, 2e Voorzitter; N. W. Rooke, Secre taris, van Persijnstraat 18; Ph. G. van Moorselaar, Penningmeester; A. J. Donath, 2de Penningmeester; A. de Man, Commissaris. J. v. d. Linden, Voorzitter; C. Tondeu, Penningmeester; M. A. H. Bekker, Secretaris, Schimmelp.straat 35 boven. B. v. d. Brink, Voorzitter; D. Wagenaar, Secretaris, Anjerstraat 26; A. v. d. Heuvel, Penningmeester. Kapelmeester G. C. Key; Voorzitter Y. B. Potjewijd; Seer. R. Berculo, Oude Soesterweg 34; Penningm. F. Wismeyer; Alg. Adjunct G. Hogendorp. D. Greeven, Voorzitter en Directeur. Secretariaat Kruiskamp 81. N. Keuken, Voorzitter; E. Boon, Secretaris, Frans Halsstraat 49; B. Straalman, Penningmeester; G. Lagerwij en J. Strijland, Leden. C. Gerlings. Afdeelingsconsul Afdeeling II; Jhr. E. W. von Wrangel auf Lindenberg, Consul. Opgericht 26 October 1926. L. v. Hoeijen, Voorzitter; D. v. Wijk Jr.. Secretaris, Vlasakkerweg 52 E; A. de Wilde, Penningmeester; W. v. Schaik, 2e Secretaris. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. A. Eysink, Voorzitter; J. K. Knottenbelt, Secretaris, „Vinkenhoef", Hoeve- laken; S. B. van Delden, Commissaris. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contribute 1.50 per jaar, terwijl ieder lid gratis een kaart ontvangt van de rijwielpaden van Gooi en Eemland, Utrecht met Omstreken en de West-Veluwe, benevens eene aan- wijzing voor het maken van fietstochten op genoemde rijwielpaden. 65

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 79