Konimklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. Ruitersportvereeniging „Eemland". Vereeniging van Oud-Groningers. Onderafdeeling Tooneelclub „Geert Teis Pzn.". Frysk Selskip „Ut en Thus". Amersfoortsche Bond voor Lich. Opvoeding. Exploitatiecommissie Birkhoven. Ned. Arbeiders Sportbond. Beschermheer Z.K.H. de Prins der Nederlanden. Bestuur: E. H. Juckema van Burmania Baron Rengers van Warmenhuizen, Eere-Voorzitter; J. H. van Reede, Directeur Rijschool, Voorzitter; Mr. S. B. W. Graaf van Limburg Stirum, Onder-Voorzitter; C. C. Hasselman, Secre taris, Prins Frederiklaan 12; Mr. Jos. Gilissen, Penningmeester; Mevrouw S. M. C. van Reede Van der Goes, Kol. G. L. M. H. Higlij, K. E. Veltman, Ir. J. P. Leeuwenburg, Ritm. Jhr. W. Gevaerts van Nuland, Rita. C. L. Hollertt, Ritm. Jhr. IJ. D. C. Quarles van Ufford, Bestuursleden; Jhr. H. Rader- macher Schorer, Jagermeester, „De Heuvelkamp", Oud Leusden; Alb. Winter, Dierenarts: J. W. Baronesse Bentinck tot Buckhorst-Speelman, G. J. G. C. Graaf van Aldenburg Bentinck, Mr. A. Baron van Heeckeren van Kell, J. Knel, J. J. Korthals van Schooten, Mr. S. B. W. Graaf van Limburg Stirum, M. Ba ron van Pallandt, H. P. M. van der Aa, A. W. J. J. Baron van Nagell, Eere- leden; H.K.H. Prinses Friederich Sigismund von Preussen, Z.H. Prins Albert de Linge, Buitengewone Leden; Maarten Dingemans, Kennelhuntsman. De Kennel is gelegen aan den Kerkweg nabij den toren van Oud Leusden. De K.N.J.V., opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen zoowel in het algemeen als in militair belang. Opgericht 14 Februari 1928. Bestuur: W. J. Rijkens, Voorzitter: J. K. Knottenbelt, le Secretaris-Penning- meester; D. A. Camerling Helmolt, Ir. J. P. Leeuwenburg, Jhr. A. van Lennep. Het Secretariaat is gevestigd: „Vinkenhoef", Hoevelaken, telefoon 804. De Vereeniging organiseert hippische wedstrijden te Amersfoort en omgeving. te Amersfoort. B. Mulder, Voorzitter; K. v. d. Vaart, Secretaris, Arnh. weg 32; J. de Vries Jr., Penningmeester; H. F. Snijders, 2e Voorzitter; D. Muis, Commissaris. Voorzitter P. C. Sonius; Secretaris A. Pastoor, Coornhertlaan 10; Penning- meesteresse E. van Ekeren; Mevr. M. v. d. Vaart—Gazendam; J. Mulder Wzn. S. Geertsema, Voorzitter; J. Eppinga, Secretaris, Vermeerstraat 57; K. Zonder- van, Penningmeester. J. J. A. Aghina, Voorzitter: W. C. Oosterman, Secretaris-Penningmeester, Fr. van Blankenheymstraat 57, Tel. 1438; E. Hogewind, J. J. v. d. Linde, A. Losekoot. W. J. Rijkens, Voorzitter; W. C. Oosterman, Secretaris, Fr. van Blanken- heymstr. 57. Tel. 1438; J. W. Floor, Penningmeester, Vermeerstr. 71; Corn. Ruitenberg, E. Hogewind, J. J. A. A.ghina, J. J. v. d. Linde, A. Losekoot. Afd. Amersfoort. H. J. H. Brussen, Voorzitter en tijdelijk Secretaris, Woestijgerweg 46; W. v. d. Brink, Penningmeester. 66

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 80