Nederl. Arbeidersreisvereeniging „De Natuurvrienden". R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Gymn.- en Schermvereen. „E. M. M. A." Eendracht Maakt Macht Amersfoort. A. G. V. „Excelsior". Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging Wilhelmina". Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging „Jahn". Amersfoortsche Rugbyclub. Afdeeling Amersfoort. C. Vermeij, Voorzitter; G. Lampe, Resedastraat 29, Secretaris; W. v. d. Colck, Penningmeester. Opgericht 20 Mei 1920. C. R. van Valkenhoef, Voorzitter; Fr. Elk, Secretaris, Ruiterstraat 7; P. J. A. van Oorschot, Penningmeester; J. J. v. d. Pol, 2de Voorzitter; H. Bliekendaal, 2de Penningmeester; J. R. Smeeing, 2de Secretaris; Leden van het Bestuur: Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Adviseur; Mej. T. Rijke en Mej. A. Lee- nards. A. Katerberg, Adj.-Onderoff., Hoofd Scherm Gymn. onderwijzer, Voorzitter; H. A. J. Sneijers, Adj. onderoff., Secretaris; G. N. W. v. d. Made, Adj. ond. off., Penningmeester. J. J. v. d. Linde, Directeur; P. Kortland, Voorzitter; G. P. Scheffer, Secretaris, Arnhemscheweg 68; Mej. J. Koense, Penningmeesteresse. Oefenzaal „R.H.B.S." Afdeeling C.J.M.V. Opgericht Mei 1907. Aangesloten bij: Kon. Ned. Athletiek Unie, Ned. Chr. Gymn. Verbond A.B.v.L.O. J. B. Grootendorst, Voorzitter; W. ter Wolbeek, Secretaris, Bisschopsweg 10; H. Ruitenberg, Penningmeester. Damesafdeeling: Mej. M. Poelert, Secretaresse, Aldegondestraat 67. Th. Ziedses des Plantes, Voorzitter; W. L. de Gans, le Secretaris; C. van Mourik, 1 e Penningmeester. Lesuren: Dinsdagavond van 69 uur Athletiek- en openluchtspelbeoefening, terrein A.B.v.L.O., Leusderweg. Woensdagavond van 6—10 uur gymn.lokaal gymnasium Plantsoen; 67 uur adspirantmeisjes (tot 10 jaar); 7—8 uur adspirantjongens (tot 10 jaar); 8—9 uur jongens (van 1016 jaar); 910 uur Heerenleden 2e afdeeling. Donderdagavond 7-10 uur gymn.lokaal school Heerenstraat. 78 uur dames le afdeeling; 89 uur dames keurploeg; 910 uur heeren keurploeg. Vrijdagavond 7—10 uur gymn.lokaal Weyerstraat. 7—8 uur adsp.meisjes (10 tot 16 jaar); 89 uur damesleden; 9—10 uur damesleden. Propaganda-adres: W. L. de Gans, Bleekersstraat 3. 67

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 81