Amersfoortsche Amateur Boksclub. Amersfoortsche Gymnastiek-Vereeniging „Victoria". Amersfoortsche Football Club „Quick". Christelijke Voetbalver. „C.J.V.V.". Voetbalvereeniging A. P. W. C. Amersfoortsche Voetbal vereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging Amersfoortsche Boys". Voetbalvereeniging „Swift". Voetbalvereeniging „Sopla". Amersfoortsche Lawntennisclub ,,A.L.T.A." Amersfoortsche Mixed Hockeyclub. Propaganda-adres: W. L. de Gans, Bleekersstraat 3. le Secretaris: Bliekendaal, Kruiskamp 41; 2e Secretaris: van Wageningen, Liendertscheweg 7; Directeur: W. van Minnen. Opgericht 1 Oct. 1890. A. E. Galesloot, Voorzitter; H. P. J. Kole, Secretaris, Leusderweg 179; P. J. Leenknegt, 2de Secretaris; W. Haverkorn, Penningmeester; Kuyt, Comm. v. Mat.; J. H. v. Goor, Commiss.; C. H. F. Bartelsman, Commiss., Hoevelaken. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. D. van Daal Jr., Voorzitter, Bisschopsweg 22; J. v. Veenendaal, Secretaris, Arnhemscheweg 173. J. Teters, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teut 10; N. P. v. Lutterveld, Penningmeester. J. W. van Elst, Voorzitter; H. v. Dooijeweert, Secretaris, Ranonkelstraat 77; C. K. Schuin, Penningmeester. Th. Langras, Voorzitter; E. Brouwer, Secretaris, Rembrandstr. 48; H. Wind- houwer, Penningmeester; Ph. Kraak, Comm. v. Materieel. M. H. Ruitenberg, Voorzitter; J. M. Both, Secretaris; S. Sparenburg, Pen ningmeester. A. H. van Barlingen, Voorzitter; A. Kaal, Secretaris, Crocusstraat 20. Goedgekeurd bij K.B. van 19 Oct. 1920 No. 130. Aangesloten bij den Nederl. Lawn Tennisbond. A. R. Mennega, van Marnixlaan 56, Voorzitter; E. J. Hogewind, van Olden- barneveldtlaan 36, Secretaris; A. Goekoop, Nassaulaan 1, Penningmeester; Mevr. H. GeuzeBoelstra, Mevr. J. HoffmannKamm, Commissaressen. 3 Gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan no. 38. Telefoon clubhuis 1219. E. van Vollenhoven, Voorzitter; J. Borgerhoff Mulder, Secretaris, Borgesius- laan 39; C. Wilhelmy, Penningmeester; M. Erkelens, Mej. A. Wilhelmy, Commiss. 68

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 82