Amersfoortsche Zwemclub ,,Neptunus". Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging ,,Amersfoort". Eerste Amersfoortsche Politie Sportvereeniging. Algemeene Hengelaarsbond. Kanarievereeniging „De Kamerzanger". Algemeen Militair Tehuis. Tehuis voor Militairen. R.-K. Militairen-Vereeniging. J. van Doom, Voorzitter; L. de Voogd, St. Radboudstraat 15, Secretaris; W. v. Veenendaal, Penningmeester; Mevr. C. J. Onvlee—Cavalje, Mej. J. G. Sleeking, C. Erdbrink, J. Hendriksen. Mr. E. Bergsma, Voorzitter; C. van Ommeren, Secretaris, Langestraat 14; A. Klasser, Penningmeester; J. van Goor, 2e Secretaris; C. T. Bartelmans, Th. van Haselen, Commissarissen; W. Houtzager, Comm. van Materiaal. W. v. Achterbergh, Voorzitter, Westsingel 12; J. de Hartog, Secretaris, Lange straat 115; A. Leijenhorst, Penningmeester; Zus Bijvoet, C. de Jong, L, Kraak, Commissarissen. Terrein: Leusderweg. A. Losekoot, Voorzitter; J. Lagerwaard, Secretaris, Gabrielstr. 7; A. C. v. Gorkum, Penningmeester; J. Koetsier, 2e Voorzitter; A. v. d. Kooij, 2e Se cretaris. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat; Kapelweg 59. S. Dijkstra, Voorzitter, Muurhuizen 61; C. J. Broekman, Secretaris-Penning- meester; P. de Ruijter, A. J. v. d. Brink, A ,v. d. Heuvel, Commissarissen. Opgemelde Afdeeling is tevens aangesloten bij „De Gooische Kring met de afdeelingen Baarn, Hilversum, Naarden-Bussum, Blaricum, Weesp en Amers foort. D. Maagdelijn, Soest, Voorzitter; B. Elzenaar, Randebroekerweg 5, Secretaris; H. Wolfswinkel, G. v. Stellingwerfstraat 89, Penningm.; P. Mochel, 2e voor zitter, A. Barten, 2e Secretaris. Kortegracht 26. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Secretaris; G. W. v. Duyl, Pen ningmeester; J. U. H. Feikema, Comm. Lange Beekstraat 28. F. Wesseling, Voorzitter; L. Been, Secretaris, Blankenheijmstraat 36; A. Blusse van Oud-Alblas, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker, Dr. B. Keulen, Ds. E. Schouten, M. Smallegange, Huisvader. Zand No. 37. Tel. No. 730. H. J. J. M. van Straelen, Kapelaan, Directeur. 69

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 83