Oranjevereeniging. Federatie van Speeltuinvereenigingen. Speeltuinvereeniging „Het Leusderkwartier". Speeltuinvereeniging „Soesterkwartier". Speeltuinvereeniging „Kruiskampkwartier". Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Nederlandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars. Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Christelijke Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging ,,Prins Hendrik". Schietvereen. Wilhelmina v. d. Kon. Ned. Bond v. Onder-Off. C. van Zweeden, Voorzitter; G. G. van Lunteren, Secretaris, Appelweg 12; G. van Tellingen, Penningmeester. C. van Ooststroom, Voorzitter; T. W. de Vries, Gerard Doustraat 19, Se cretaris; F. Rijkhals, Penningmeester; Leden: J. de Groot, F. Bergman, Soes- terkwartier; J. v. d. Bunt, mevr. Jansen, Leusderkwartier; C. H. v. Gulik, mevr. Langenberg, Kruiskampkwartier. J. v. d. Bunt, Voorzitter; St. W. Lubberts, 2de Voorzitter; H. v. d. Beek, Secretaris, Verhoevenstraat 46; Tj. W. de Vries, 2de Secretaris; C. Hulleman, Penningmeester; Mevr. A. v. Slooten-Montumius, 2de Penningmeesteresse. O. de Groot, Voorzitter; Secretariaat: Seringstraat 6. F. Rijkhals, Methorststraat 20. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris-Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. A. J. Valewink, Voorzitter en Sectiehoofd; J. v. d. Spek, Secretaris, Utrecht- sche weg 139; C. Eckstein, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. J. Wesseling, Voorzitter; H. W. C. Soeters, Vice-Voorz.; D. P. v. Rooijen, v. Marnixlaan 66, Secretaris; A. Over, 2e Seer.; K. Vos, St. Anfridusstr. 31, Penningm.; S. Houtman, P. v. Zuiden en mej. S. C. Kohler. Afdeeling Amersfoort. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; J. M. C. B. van Dijk, Secretaris; J. Th. P. de Korte, Penningmeester. Stoovestraat 19. J. W. van Elst, Voorzitter; M. A. van Bemmel, Secretaris, Fred. v. Blanken- heymstraat 28, Tel. 1063; R. J. v. Ruijven, Penningmeester; R. M. v. Achter- bergh, 2e Voorzitter; E. v. Wijland, 2e Secretaris; K. Ipenburg en C. Donath, Commissarissen. D. van Buuren, Voorzitter, Tuinstraat 2; J. A. llding, Secr.Pennm., Zwaan- straat 40; D. Soetekouw, G. van der Made, A. Takken, Commissarissen.

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 84