Amersfoortsche Kegelbond. Kegelclub „Gooi Hout". Kegelclub „De Rollende Ton Kegelclub ,,Val Om". Kegelclub „Coroebus". Amersfoortsche IJsvereeniging. Amersfoortsche Damvereeniging. Schaakclub „Amersfoort". Amersfoortsche Bad- en Zweminrichting. Stichting Badhuizen Amersfoort. Badhuis Woestijgerweg 3. Voorzitter H. Nefkens; Vice-Voorzitter H. Bluemink; Secretaris Engelsman; Penningmeester Joh. van Dijk. J. v. d. Bosch, Voorzitter; W. Romkes, Secretaris; P. Leenknegt, Penningm, Secretariaat Kortegracht 20. W. v. d. Donker, Voorzitter; J. H. Lambermon, Secretaris; H. W. J. Fortuin. Penningmeester. Voorzitter A. M. Kerkkamp; Secr.-pennm. Dr. P. K. Drossaart Lulofs. P. F. Kamm, Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, Secretaris; J. J. A. Aghina, Pen ningm.; Ir. C. C. Beltman, H. Beenhakker, Mr. H. P. Wenkebach en W. C. Oosterman, Commissarissen; F. A. Tooren, Opzichter; G. J. Wichman, Admi nistrates. Opgericht 4 Februari 1925. Vacature Voorzitter; E. v. d. Wart, Bloemendalschestraat 8 (tel. 746), Secre taris; A. P. Beij, Penningmeester. Clubavond iederen Maandag van 811.30 in Soc. Concordia Langestr. 113. Dr. R. v. d. Velde, Voorzitter; J. Poller, Secretaris, Leusderweg 240; L. G. M. A. van Nieuwenhuizen, Penningmeester, Korte Bergstraat 4. Vergadert elken Donderdagavond van 8—12 uur in Lunchroom „Princesse", Utrechtschestraat 49. Telefoon 925. Ondernemer: L. Pezie. Dames Zwemtijden: 10 v.m.2 n.m., iedere werkdag. Heeren Zwemtijden: iedere werkdag 6.30—9.30 v.m. en van 2.30—5 n.m. Avondzwemtijden: Voor dames van 5—6 n.m. iedere werkdag. Voor heeren van 6—8 n.m. iedere werkdag. Van 9.15—10 v.m. speciale zwemlessen voor dames. Dagelijksch Bestuur: Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; Dr. Louise Bolleman, Secretaresse; H. G. Huslage, Penningmeester. L. F. van de Rol, badmeester. 71

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 85