PATROONSVEREENIGINGEN, VAKORGANISATIES, ENZ. Specialisten Vereeniging. Dr. J. W. Bruijn, Voorzitter; I. J. v. d. Helm, Secretaris-Penningmeester; N. v. Nieuwenhuijsen. Amersfoortsche Huisartsen Vereeniging. Ch. Eggink, Voorzitter; D. Mertens zur Borg, Secretaris Apothekers Vereeniging. W. A. v. d. Bovenkamp, Voorzitter; Schouten, Secretaris. Federatie der werkgeversorganisatien in het boekdrukkersbedrijf. (District Amersfoort e.o.). G. J. van Amerongen. Voorzitter; H. R. Krul, Secretaris-Penningmeester; Emil J. Mooij en B. Kramer, Commissarissen. Vereeniging van Amersfoortsche Boekhandelaren (V.E.R.A.M.B.O.) H. Elzenaar, Voorzitter; F. A. Tulp, Secretaris. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. C. van Ommeren, Voorzitter; J. Hanhart, Secretaris; J. M. v. Gent, Penning- meester; C. A. Stoove, H. Fliek Jr. Ned. Vereeniging van Bakkerszonen. Afd. Amersfoort en Omstreken. A. Vonk, Voorzitter; J. v. Gent, Secretaris, Soesterweg 397; C. v. Ee, Pen- ningmeester, Kerkstraat 7, Soest. Nederlandsche Aannemersbond. Afdeeling Amersfoort. H. L. v. Eijbergen, Voorzitter; J. A. v. Keulen, 2e Voorzitter; M. v. Hoogevest (N.V. Aannemersbedrijf v.h. T. v. Hoogevest). Breestraat 5, Secretaris; R. Groenenberg, 2e Secretaris, Leusderweg 75; E. J. v. Lente (Amersfoortsche Beton Mij.), Penningmeester, W. v. Mechelenstraat 38. Patroonsvereeniging voor de Bouwbedrijven voor Amersfoort en Omstreken. W. van Gent, Voorzitter: M. de Hoog, Secretaris; K. Schimmel, Penningm. Bond van Electrotechnische Werkgevers. B. Schooleman, Voorzitter; vacant, Secretaris; E. J. Krause, Penningmeester, Muurhuizen 6. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. D. Kamperman, Kamp 4, Secretaris. Nederl. Vereeniging voor Centrale Verwarmings Industrie Amersfoort. Bestuur: Ir. C. M. Slotboom. Ir. Werner Schmidt, Ir. A. Dros, Ir. H. W. Opstelten, M. Trousselot, Jhr. Ir. E. A. J. N. van Heurn, Directeur Secr.- Penningm., Secretariaat Beekensteinsche laan 22. 72 ,..i,lij;

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 86