MODERNE VAKVEREENIGINGEN AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Vereeniging van Behangers en Stoffeerders te Amersfoort. H. C. Schippers, Secretaris, Langestraat 24. Ver. van Werkgevers in het Dameskleedingbedrijf. Afd. Amersfoort. Mevr. Steenaert—Uijen, P. Bothlaan 46. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van den Ned. R. K. Bond van Kruideniersvereenigingen. P. van Gent, Voorzitter; A. W. Boog, Secretaris-Penningmeester. Amersfoortsche Veilingkooplieden Vereeniging „Ons Belang". L. Stolberg, Voorzitter; H. W. ten Hoeve, Secretaris; G. Oudshoorn, P. Landzaat, H. Wildertian, leden. R.K. Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A. C. Beijer, Voorzitter; L. J. Hemels, Kampstraat 50, Secretaris; H. J. B. Lensing, Penningmeester. Ned. Bond van Verlofhouders. Afd. Amersfoort. K. de Waal, Voorzitter; P. H. R. Schoenaker, Secretaris; H. Jansen, Penning meester. Vereeniging van grond- en huiseigenaren. Afd. Amersfoort. C. M. van Beek, waara. Directeur, Kamp 71; H. Zwan, H. A. v. Zwieten. Amersfoortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter; G. v. Uitert, Tulpstraat 14, Secretaris; G. J. Koren, Penningmeester; H. A. Butselaar, J. W. Pieters, A. A. Meijer, H. Kroon, W. S. du Pree, A. M. Bottenburg. Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. G. v. Wijland, Voorzitter; G. H. A. v. Berkum, Westerstraat 16, Secretaris; W. N. de Groot, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Bakkers en Suikerbewerkers. J. Timmerman, Voorzitter; D. v. d. Doe, Franshalsstraat 12, Secretaris; P. v. Minnen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bouwarbeidersbond. J. de Mots, Voorzitter; W. de Haan, Soesterweg 83, Secretaris; H. J. H. Brussen, Penningmeester. 73

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 87