Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. W. C. de Gans, Voorzitter; P. J. Maater, Withoosstraat 39, Secretaris; C. H. de Gans, Penningmeester. Algemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders „De Eendracht". Vacature Voorzitter; H. Craanen, Bisschopweg 17, Secretaris; A. Snijders, Penningmeester. Centrale Bond van Transportarbeiders. J. G. Geelmuiden, Voorzitter; G. v. Dijk, Anemoonstraat 17, Secretaris; W. Mante, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Typografen Bond. H. Kroon, Voorzitter; R. Wijngaart, Narcisstraat 58, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. Bond van Technisch en Opzichthoudend Personeel. J. K. Buitenman, Voorzitter; P. v. Veen, Zonnebloemstraat 70, Secretaris; J. H. Rouwendaal, Penningmeester. Arbeiders Jeugdcentrale. A. Hendriks, Voorzitter; N. A. Lenstra, Secretaris, Vincent v. Goghstraat 27; D. Noordewier, Penningmeester; Mevr. L. Tiggers, B. de Vries, G. Tuithof, J. C. Cornelisse, Bestuursleden. Vereeniging „Het Volksgebouw". B. Noordewier, Voorzitter; J. Buiteman, Zonnebloemstraat 48, Secretaris; J. van Doom, Penningmeester. Gebouw Snouckaertlaan 11. Telef. 135. Districts-Bureau voor Arbeidsrecht. Ambtenaar J. Mebius Wzn., Utrechtscheweg 255, tel. 363. Bestuur; W. Polder, Voorzitter; J. G. Koren, Secretaris. Spreekuur van den Ambtenaar elken Maandagavond van 8 9 uur in het .Volksgebouw Snouckaertlaan 11. Bestuurdersbond Amersfoort van de Nederl. Vakcentrale. Secretariaat; J. v. Dieststraat 10. Dagelijksch bestuur: C. Koorevaar, Voorzitter; F. van Haneghem, Secretaris; M. de Meulder, Penningmeester. Districts-Leerlingencommissie voor de Typografie voor Amersfoort en Omstreken. A. Ploeg, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; B. Kramer, W. Bak- kenes, J. M. van Gasteren, E. Boeijinga. Vakcursus voor de Bakkerij. Bestuur: C. v. Ommeren, Voorzitter; G. E. Verkuil, Secretaris, Monnikenpad 13; J. M. v. d. Oord, Penningmeester; S. de Jong, v. d. Veer. Bond van Personeel b. d. Gev„ Rijksopv.gestichten, Rijkswerkinrichtingen en T uchtscholen. Afd. Amersfoort. M. J. Groeneveld, Jasmijnstraat 10, Voorzitter; A. Overdulve, Secretaris, Ra- nonkelstraat 65; J. Mulder, Penningmeester, Brederolaan 7. 75

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 89