Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. Afdeeling Amersfoort. J. A. Uding, Zwaanstraat 40, Voorzitter; H. S, Valkenburg, Onder-Voorzitter; D. Soetekouw, Kapelweg 24, Secretaris; H. J. Ruijs, Penningmeester; D. Soete- kouw, Correspondent Stoffelijke belangen. Ledenvergaderingen den 2den Dinsdag van iedere maand te 20 uur in Hotel „Nationaal", Kortegracht, tegenover het Postkantoor. Ons Belang. Vereeniging van Onderofficieren der Landmacht enz. Afdeeling Amersfoort. C. Gijse, sergeant 16 Reg. Inf., Voorzitter; P. Frolich, sergeant 16 Reg. Inf., Vermeerstraat 93, Secretaris; G. J. de Nooij, adj. o.o.i. wachtgelder, Borger- Iaan 4, Penningmeester. Het H. B. der Vereeniging is mede gevestigd te Amersfoort (Utrechtsche- weg 13). De Vereeniging bezit eigen instellingen o.a. drukkerij Patria, Boekhandel „Patria", Levensverzekering Maatschappij O. B., Brandverzeke- ring, Spaarkas Onze Voorzorg, Sanatoriumstichting, Ziekenfonds „Ons Be lang". Plaatselijk Arbeids-Secretariaat. P. J. Butselaar, Voorzitter, Soesterweg 207; P. Maaten, Secretaris, M. Wit- hoosstraat 39. Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Onderafdeeling .Amersfoort e. o.". J. G. v. Dreumel, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. Afdeeling Amersfoort. R. H. van Parreeren, Kapelweg 81, Voorzitter; J. J. Heppener, Utrechtsche- weg 167, Secretaris; T. W. de Vries, Hobbemastraat 10, Penningmeester. Centrale Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel. Afdeeling Amersfoort. C. Koorevaar, Voorzitter; J. J. v. Plateringen, Secretaris, Franklinstraat 96; A. Takken, le Penningmeester. N. V. V. H. I. „Hermes". Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Voorzitter C. E. W. Fokkema, Celebesstraat 8, A'foort; Secretaris J. Berke- velder, Javalaan 11, Baarn; Penningmeester M. van Cleef, Appelmarkt 8, Amersfoort; A. v. Zwol, v. Bemmelstr., A'foort en B. Zadelhof, Oude Soester weg, A'foort, Bestuursleden. Propaganda-Commissie: M. van Cleef, C. E. W. Fokkema. Werkloozenkas: B. Kamperman Sr., Kamp 4, Amersfoort. Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius". F. J. P. M. de Meulder, Brederolaan 12, Voorzitter; C. Bakker, van Lennep- laan 14, Secretaris-Penningmeester. 76

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 90