CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Nederlandsche Bond van Technici. Afdeeling Amersfoort. A. J. van den Tol, Voorzitter; Th. J. H. Hendriks, 2e Voorzitter; A. Eelsingh, Secretaris, Gabrielstraat 8; B. H. Brouwer, 2e Secretaris; G. H. Bolkestein, Penningmeester. Aid. Amersfoort van den Algemeenen Bond van Ambtenaren bij de Raden van Arbeid. Bestuur: L. de Voogd. Voorzitter; J. M. de Vaal, Secretaris; Mej. J. H. Streef- kerk, Penningmeesteresse. Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland. Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Bunt, Voorzitter; H. Jonker, Secretaris, Aldegondestraat 51; G. Lager- weij, Penningmeester; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; S. Bak, 2e Penningmeester. Christelijke Besturenbond. P. Graaff, Voorzitter; M. J. J. Straub, Secretaris, Celebesstraat 12, tel. 1517; J. Chr. de Bruin, Penningmeester. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. J. C. de Bruin, Voorzitter;. H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; IJ. Pars, Utrechtscheweg 247. Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. Nederlandsch Werklieden Verbond ..Patrimonium Afdeeling Amersfoort. Opgericht 4 Januari 1888. P. Ros, Voorzitter; J. Priem, Gerard Doustraat 9, Secretaris; W. Meiling, Kruiskamp 90, Penningmeester; W. v. d. Water, 2e Voorzitter; A. Pot, 2de Secretaris; D. Meester, 2de Penningmeester; Joh. de Gans, P. Graaff, A. Hob lander, Bestuursleden. Christelijk Nationale Werkmansbond. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; L. Th. van Zwol, Arnhemscheweg 30a. Secretaris; G. Adam, Narcisstraat 67, Penningmeester. Prot. Christ, Bond van Spoor- en Trampersoneel. A. v. d. Burg, Voorzitter; G. Kappenberg, Irisstraat 39, Secretaris; G. Nieu- burg, Bonifaciusstraat 18, Penningmeester. Nederlandsche Christelijke Bouwvakarbeidersbond. J. C. de Bruin, Voorzitter; J. C. Voortman, Secretaris, Kl. St. Janstraat 3; A. Pot, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. W. Vedder, Voorzitter; G. Blombergen, Secretaris, Teut 59; W. Leeuwen, Penningmeester. 77

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 91