Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. H. Priem, Voorzitter, Woestijgerweg 103; H. Wassink, Secretaris, Hessen- straat 12; P. H. Schutter, Penningmeester, Gerard Doustraat 8. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabakbewerkers. C. den Daas, Voorzitter, Fuchciastr. 45; J. de Valk, Secretaris, Bisschopsweg 126; M. v. Heerd, Penningmeester, Heiligenbergerweg 29. Nederl. Christelijke Grafische Bond, H. M. Schrijver, Voorzitter, Alb. Cuypstraat 12; A. A. Waanders, Lelie- straat 47, Secretaris; F. de Bree, Penningmeester, Kroontjesmolen 4. Christelijke Bakkersgezellenbond. P. Mochel, Voorzitter, J. Steenstraat 7; G. E. Verkuil, Secretaris, Monniken- pad 11; J. B. Timmerman, Penningmeester, Leenaert Nic. dwarsstraat 16. Ned. Vereeniging van Christel. Kantoor- en Handelsbedienden. Joh. de Gans, Bleekersstraat 3, Voorzitter; Vacature Secretaris; C. v. d. Hoo- gen, G. v. Stellingwerfstraat 88, 2e Secretaris; W. Hoogenhout, Penningmees ter; N. A. v. Woudenberg en Mej. J. Kranenburg, Bestuursleden. Nationale Christen Onderofficieren-Vereeniging. Afd. Amersfoort. G. Korenhof, Voorzitter; H. van der Voort, le Secretaris, v. Woustraat 11; A. Gelderman, 2e Voorzitter; O. de Raadt, 2e Secretaris; P. M. Bijleveld, Penningmeester. Secretariaat Hoofdbestuur: B. de Jager, Spoorstraat 3 bis, Utrecht. Algem. Nederl. Christel. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. Y. Pars, Voorzitter; J. Kapteijn, Secretaris, St. Radboudstraat 37; G. den Hartog, Penningmeester. Christelijke Bond van Textielarbeiders. W. Wouterse, Voorzitter; G. Hagenbeuk, Achter oude weeshuis no. 9, Secre taris; de Goede, Penningmeester. Nederl. Bond van Chr.-Prot. Post-, Telegraaf- en Telefoon-Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. Vacature le Voorzitter; G. C. v. Doom, 2e Voorzitter; R. v. Veenendaal, le Secretaris, Paulus Potterstraat 5; J. v. d. Velde, 2e Secretaris; E. J. Overeem, le Penningmeester, v. Woustraat 22; J. Roozenboom, 2e Penningmeester; B. Termaat, J. v. Laar, Commissarissen. Ned. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst, Afd. Amersfoort. Opgericht 13 Febr. 1922. K. van Soeren, Voorzitter; G. van Plateringen, Secretaris, Hellestraat 89; C. v. d. Craats, Penningmeester; G. van Kooten, 2e Voorzitter; T. J. v. d. Kamp, 2e Secretaris; E. Kamerbeek, 2e Penningmeester; J. van Rooije, Alg. Adjunct. Christelijke Metaalbewerkersbond in Nederland. Afd. Amersfoort. J. Kuijper, Secretaris, G. v. Stellingwerfstraat 48. 78

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 92