R.K. VAKVEREENIGINGEN. Alg. Ned. Chr. Arabt. Bond. Afd. Amersfoort. IJ. Pars, Utrechtscheweg 247, Voorzitter; J. Kapteyn, St. Radboudstraat 37, Secretaris; G. den Hartog, Alb. Cuypstraat 57, Penningmeester. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche R.K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". S. Kraan, Voorzitter; J. A. Jagers, Oude Soesterweg 47, Secretaris; J. v. d. Linden, Penningmeester; Kapelaan J. W. de Jong, Geestelijk Adviseur. Nederlandsche Bond van R.K. Werkmeesters, Bazen en ander Toezicht- houdend Personeel. Th. F. J. M. Souilljee, Voorzitter; H. A. v. d. Brug, Secretaris-Penningmeester, Schimmelpenninckkade 23. Nederlandsche R.K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy". B. J. v. Munster, Voorzitter; A. van Opijnen, Secretaris, Anjerstraat 10; W. C. Pijpers, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Textielarbeidersbond „St. Lambertus". Afdeeling Amersfoort. W. v. Koelen, Voorzitter; G. Laseur, Secretaris, Coninckstr. 76; K. Wijn- gaarden, Penningmeester, Molenbuurt 21. Nederlandsche R.K. Grafische Bond „St. Carolus Borromaeus". R. Jonkhart, Voorzitter; G. J. Pijpers, Secretaris, Hessenstraat 4; C. Vial, Penningmeester, Kruiskamp 63. Nederl. R.K. Naaisters- en Kleermakersbond „St. Gerardus Majella". Vacature Voorzitter; G. Laseur, St. Bonifaciusstraat 25, Secretaris; F. Kinder- vater, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Houtbewerkers en aanverwante vakgenooten. J. Tuithof, Voorzitter; J. v. d. Heuvel, Rembrandstraat 1, Secretaris; A. Asperslag, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus". D. Huurdeman, Voorzitter; R. Vlasakkers, Woestijgerweg 178, Secretaris; C. van Kalleveen, 2de Secretaris; W. J. Keizer, Penningmeester; M. Verhoeven, 2e Penningmeester; Th. Zieltjes, E. v. Brakelen, Commissarissen. Nederlandsche R.K. Bond van Transportarbeiders „St. Bonifacius". A. v. Doom, Voorzitter; J. J. de Groot, Secretaris; J. Kerkhof, te Hoogland, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Fabrieksarbeidersbond „St. Willebrordus". A. Laseur, Voorzitter; G. Spijker, Secretaris, Aucubastraat 36; J. Vivie, Pen ningmeester. i Nederl. R.K. Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel „St. Raphael". H. J. C. Venings, Voorzitter; J. P. v. d. Bos, Pieter Pijpersstraat 12, Secre taris; J. C. J. van Luijn, Penningmeester. 79

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 93