Ned. R.K. Onderofficiers-Bond „St. Martinus". J. J. M. van 't Walderveen, Voorzitter; G. J. Zwart, Secretaris. St. Lebuinusvereeniging van R.K. Bijz. Onderwijzers(essen). Afdeeling Araersfoort en Omstreken. A. Wegman, Soesterberg, Voorzitter; W. H. A. Geesbergen, Postweg 16, Soesterberg, Secretaris; B. H. Hendriksen, Hamersveld, Penningmeester. R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph". H. Korndewal, Voorzitter; J. Zwart, Secretaris, Hessenstraat 10; F. C. v. Kalleveen, Penningmeester. Spaarkas der R.K. Werkliedenvereeniging. W. v. Koelen, Voorzitter; J. van Empelen, Weverssingel 27, Secretaris; M. van Groenestein, Penningmeester. Retraite-penning der R.K. Werkliedenvereeniging. W. van Koelen, Voorzitter; J. P. Lichthart, Secretaris, Narcisstraat 22; J. Tuit- hof, Penningmeester; A. Stikvoort, C. van Empelen. Nederl. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden St. Franciscus van Assisie". J. B. Lubberts, Voorzitter en Corresp. v. h. Plaatsingbureau; H. Neven, Ver- meerstraat 153, Secretaris; Mej. E. M. van Hamersveld, Penningmeesteres; Geestel. Adviseur: Pastoor P. J. M. Sandkuyl. Plaatsingbureau J. Bosboomstraat 5. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. C. Dijkhuis, Voorzitter; H. Termaten, Waliker- straat 23, Secretaris; Kapelaan B. Veltman, Zand 31. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willem- sen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nicasiusstraat, Secretaris; G. Pijpers, Penningmeester. 80

Adresboeken Amersfoort | 1932 | | pagina 94