Vereen. „Oost en West". Reclasseeringsvereeniging voor Amersfoort en Omstreken. Jeugdherberg „Jong Amersfoort". Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. Afd. Amersfoort. Prof. Mr. G. Nolst Trenite, Voorzitter, v. Maerlantlaan 7; Mr. E. H. Bergsma, Secretaris, Huygenslaan 7; E. Roodhuyzen, onder-Voorzitter en Penningmeester, Prinses Marielaan 18; Mevr. F. v. d. Post. Liefrink, Prinses Marielaan 25 en Mevr. M. van der Hoeve—van Wijk, Utrechtscheweg 126, leden. Mr E. H. Bergsma, Voorzitter; Mr. A. de Jong, Penningmeester; Ds. A. F. L van Hengel, Secretaris; G. A. Hendriks. Dj. A. G. van der Heide, Ds. J. Visser, Ir. E. J. M. Thyssen, Ds. S. J. Popma, L. H. C. Alvers en Mevr. C. C. Schreuder.Nijland, Leden. Secretariaat; v. Limburg Stirumlaan 21. Correspondentie-adres Jeugdherberg: Zuidsingel 25. Leider van de herberg: C. M. Cremer, Zuidsingel 31. Bijzondere liefdewerken. Kinderbescherming. Bibliotheek. Kleeding en ligging. Ambachtsleerlingen. Gratis advies. Stille armen. Bijzondere Raad: Herm. Kroes, President; P. J. Hamers, Vice-President; B. T. Bremer, Secretaris; A. F. Batenburg, Penningmeester. Conferentie van O. L. Vrouw Hemelvaart: J. J. A. Aghina, President, FI. B. Fortmann, Vice-President; A. C. Beijer, Secretaris; F. J. Verwer, Penning meester. Conferentie van St. Franciscus Xaverius: Mr. D. P. Hamers, President; C. J. Visser, Vice-President; J. H. Verheij, Secretaris; H. J. B. Lensing, pen ningmeester. Conferentie van St. Henricus: B. Brom, President; A. Voorbraak, Vice-Presi dent; G. Boekenoogen, Secretaris; A. Boog, Penningmeester. Conferentie van St. Ansfridus: J. Nefkens, President; H. J. C. Venings, Vice- President; J. B. Lubberts, Secretaris; F. de Haan, Penningmeester. Liefdewerk: Bibliotheek: Lieve Vrouwestraat 30. Geopend 's Zaterdags n.m. van 6.30—8 uur. Voorzitter: J. H. Verheij. Liefdewerk, Kinderbescherming: Mr. D. P. Hamers, Voorzitter. Liefdewerk, Stille Armen: G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter. Liefdewerk: Kleeding en ligging: Lieve Vrouwestraat 30. Geopend 'sWoens- dags n.m. 5—6 uur. Voorzitter; F. J. Willenborg. Liefdewerk: Gratis Advies: Zitting elken lsten Dinsdag der maand n.m. van 8—9 uur in het gebouw der R.K. Spaarbank. Secretaris: E. W. J. Wentink, Wijersstraat.

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 102