Voogdijraad. Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden. Amersfoortsche Reddings-Brigade. R. K. Herstellingsoord-vereeniging voor Spoor- en Tramweg- personeel „Mgr. Mutsaers". Herstellingsoordvereeniging „Villandry", Commissie voor hulpverleening aan Crisis-werkloozen, tevens Sub-Commissie B. van het Nationaal Crisis-Comite. Commissie voor Ontwikkeling en Ontspanning voor werkloozen. Het Plaatselijk Crisis-Comite te Amersfoort. Mej. G. van Assendelft en G. A. L. Spelberg, agenten. A. M. E. des Tombe, Voorzitter; J. A. Rant, Secretaris-Penninqmeester; A. F. Sutherland, lid. Dr. Ch. Eggink, Voorzitter; A. Klasser, 2e Voorzitter; Mevr. C. J. Onvlee Cavalje, Secretaresse, Beekensteinschelaan 40; H. Zoethout, Penningmeester; M. A. E. Seeuwen, Comm. v. materieel; S. Houtman, 2e Secretaris; D. P. van Rooijen, Commissaris. Med. Commissie: Dr. Ch. Eggink, Dr. M. van der Hoeve, Dr. M. Kamerlinq en Dr. A. J. Schoo. Technische Commissie: J. v. Doom, H. Zoethout, J. Pesie, W. Goorhuis, H. L. Ferwerda. J. S. Goossens, Voorzitter; G. A. Mooijman, Secretaris; E. van Daatselaar, Penningmeester. S. Buursma, Voorzitter, Palmstraat 238; F. Pels, Secretaris, Pauwstraat 22; C. Wilkes, Penningmeester, Hulststraat 13. B. Noordewier, Voorzitter; J. J. Thien, Vice-Voorzitter; C. Ruitenberg, H. van Galen Last, Zwart, leden werkgevers; J. W. Polder, J. C. de Bruin, J. J. de Wilde, leden werknemers; G. van Wijland, Secretaris. Alqemeen adres: Achter Davidshof 2. J. Hovens Greeve, Voorzitter; J. v. d. Linden, Penningmeester; G. van Wij land, Secretaris, algemeen adres: Achter Davidshof 2. Subcommissies. Vakcursussen: C. B. v. d. Tak, Voorzitter. Teekencursus: J. Mebius, Voorzitter. Sportcursus: D. C. van Kempen, Voorzitter. Handenarbeid: J. Dragt, Voorzitter. Ontspanning en Ontwikkeling: Dr. R. Miedema, Voorzitter; J. W. G. Pels Rijcken, Secretaris, Pr. Frederiklaan 6. Het Bestuur, met de hoofdleiding belast, bestaat uit: C. Ruitenberg, Voorzitter; J. L. A. Meeuwsen, waarn. Voorzitter; L. Herschel, Secretaris; J. F. de With, Penningmeester; H. Hasper en G. v. Wyland, leden. 43

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 105