KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Kathobeke Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Christelijke Bibliotheek. Vredesbibliotheek, Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". Instituut voor Arbeidersontwikkeling. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, KostdooTtfegankelijk voor personen boven 18 jaar; ui^enj°9 ^opend van 2 30—5 en van 7—9. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Jeugdleeszaal (16-18 j.) Woensdag- en Zaterdagmiddag. Nieuwstraat 24. B H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeun M. J. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en A. F. van Beurden, Commis- sarissen; Mei. de Haan, Bibliothecares; Mej. H. Fortmann, Assistente. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar be^ve Zondags. Maandags van 4-9.30 nam. Andere dagen van 10—1 en van 49 30. Uitleenbibliotheek met 12000 banden. Tijdschriftenportefeuille circulatie. 1600 boeken. Stoovestraat 14. E T Poelert, Bibliothecaris; v. Zweeden, Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 6-9.30 uur uitsluitend voor personen boven 13 jaar en Woensdagsavonds 7-9 uur uitsluitend voor personen beneden 15 jaar. Zaterdagsmiddags van 34.30 uur elken leeftijd. Adres Arnhemscheweg 50. Geopend Vrijdags van 7—9 uur nam. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Ondervoorzitster; Fr. Kater, Secretaris; Vacature, Penningmeester; Dr. H. E. Becht, Biblio thecaris. D. Bolten, Voorzitter; Dr. A. M. F. Reinders, Vice-Voorzitter, A. Joman, le Secretaris, J. U. H. Feikema, 2e Secretaris, Mevr. J. M. de Ronde Bresser- Berbee, Penningmeesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen- bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opqericht 1878. Geopend: Dagelijks (behalve Zon- en feestdagen) van 10-12 en 1-4. Zaterdags 10-12 en 1-3 (kosteloos voor stadgenooten Afdeeling Amersfoort. Dag. Bestuur: J. J. Hollebrand, Voorzitter; M. T. Hefting Secretaris, Hein- siuslaan 11; G. A. v. Mechelen, Penningmeester, G. v. Stelhngwerfstr 8/, S v d. Veen, 2e Secretaris. Leden: J. Dragt, J. Mebius, Dolf Hendriks, Mien Arlar, W. J. v. d. Woestijne, M. Polak, vertegenwoordiger A.B.B. en J. Koorn, vertegenwoordiger S.D.A.P. 44

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 106