Raad van Arbeid te Amersfoort. WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTIN GEN. Gereformeerd Weeshuis. R.K. Weeshuis voor Jongens. G. H. J. v. d. Sluys, Inspecteur van den Arbeid; Mej. H. Rutgers, Adj. Inspec- trice van den Arbeid; J. W. Bosch en A. R. Strunk, technische ambtenaren; H. G. Mattijssen en F. M. de Winter, Controleurs van den Arbeid te Utrecht; H. L. A. Van den Hurck, Controleur van den Arbeid te Amersfoort (Ver- meerstraat 124); T. G. R. Brouwer, adm. ambtenaar der le kl.; E. J. M. J. Veugelers, G. van Klaveren en J. C. Pieters, adm. ambt. der 2e kl.; C. Sindram, schrijver le kl.; Mej. J. H. Van de Groenkan, D. C. van Proosdij, H. Wijnen, schrijvers 2e kl. Jt5. w. v.. tmons, Wilhelminastraat 8, Hilversum; Jhr. J. F. Berg, lid van firma C. J. v. Houten, Weesp; M. M. Roukes, Torenlaan 31, Baarn. Plaatsvervangende Werkgevers-leden: J. van Buuren, Veenendaal; W. Roes- singh Dir. der Mij. voor Textiel-Industrie v/h. C. Roessingh Zn., Veenen daal; B. Kramer, Langestraat 121, Amersfoort; Mr. D. P. Hamers, Tapijt- fabriek v/h. Hamers v. Beek, Lange Bergstraat 7, Amersfoort. Werknemers-ledenH. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; G. van Wijland, Monnikenpad 7, Amersfoort; W. de Zoeten, Verlaat, Nijkerk; H. de Gans, Zwaluwstraat 30, Hilversum. Plaatsvervangende Werknemers-leden: J. Koster, Laarderweg 62, Bussum, A. J. Stramrood, Geuzenweg 149, Hilversum; W. S. du Pree, Jan Toorop- straat 3, Amersfoort; Joh. de Gans, Bleekerstraat 3, Amersfoort. Depot rentezegels: J. J. de Lang, Soesterweg 171; G. E. van Nieuwenhuizen, Leusderweg 166. Hoogeweg 4. Ds. E. Schouten, Voorzitter; M. Pon, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, B. J. Bloemendal, C. H. van Buuren en Ds. S. J. Popma, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. Havik 34. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. 50

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 118