St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. taris; J. C. Koningsberger te Utrecht, Penningmeester; H. Langendonk, Direc- teur. Deze voogdijvereeniging verzorgt ruim 100 kinderen in het Kinderhuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en bijna 150 kinderen in verschillende gezinnen. Armbestuur der Ned. Isr. Gemeente. L. Gast, Voorzitter; M. H. Cohen, Secretaris; E. Beem, Penningmeester. Gesticht de Armen de Poth. H. C. A. de Jong, M. van Heloma, Jhr. A. W. den Beer Poortugael, A. Blusse van Oud-Alblas, Mr. Dr. M. Tydeman, J. U. H. Feikema, Regenten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris. Jongenshuis Leger des Heils. Emmalaan 18. J. W. Koider, Directeur. Stichting Jacob van Gelder". M. Cohen S.Azn., Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; H. van Raalte, Penningm. Capittel van Sint Joris. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Thomas Scheltus-stichting. Snouckaertlaan 21. Vacature, Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; D. Vels Heijn, Joh. Knoppers, J. H. v. Lonkhuizen, J. Bast, Mej. D. Rutgers, Directripe. Johannastichting. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Hoefhamerstichting. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten: L. A. F. X. Fock, Kanunnik Deken-Pastoor, Regent- Voorzitter; A. F. van Beurden, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; Regenten: G. P. A. L. te Leuken, H. P. E. Verberne, P. J. Hamers. Dr. A. Verbeek, Geneesheer-Directeur en specialist voor inwendige ziekten. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog; Zr. Bernardina, Overste. 52

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 122