Stichting „De Lichtenberg-Ziekenhuis", gevestigd te Amersfoort. Stichting „De Lichtenberg-Rusthuis", gevestigd te Amersfoort. ,,Zon en Schild", Ned. Herv. Gesticht voor Zenuw- en Geestes- zieken, Amersfoort, Utrechtscheweg 266. Sanatorium Hebron", (voor zenuwzieken): PHILANTROPIE. Liefdadigheid. Maatschappij tot Nut der Israelieten in Nederland. ,,Kinderhulp Vereen. tot opvoeding van halfverweesde, ver- waarloosde of verlaten kinderen in het huisgezin. Centr. Gen. voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies. Vereeniging tot bevordering der belangen van Slechthoorenden. Bestuur: G. van Hoogevest, Tesselschadelaan 6, Voorzitter; Mevr. S. A. J. Knoppers—Dieleman, van Asch van Wijckstraat 15, Secretaresse; S. Knop- pers, Wilhelminastraat 7, Penningmeester; G. J. van Amerongen, H. van Barneveld, Veenendaal, Ds. K. J. van den Berg, Ds. M. G. Gerritsen, A. N. Opstelten, F. van Slooten, H. Wisman, Utrecht. Geneesheer-Directeur: Dr. W. J. Talsma. Het Ziekenhuis is gelegen: Utrechtscheweg 293, Tel. 570. Bestuur: als boven. Het Rusthuis is gelegen: Utrechtscheweg 299, Tel. 1529. Geneesheer-Directeur: Drs. J. W. Bruijn, Utrechtscheweg 262. Telefoon Ge sticht 297; Telefoon Geneesheer-Directeur 1420. Geneesheer-Directeur als boven. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter, Zuidsingel 16; J. F. de With, Secretaris- Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. M. H. Cohen, Voorzitter; S. B. Boas, Secretaris; L. Gast, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Mevr. Fl. M. van SomerenNugteren, Von- dellaan 41, Secretaresse; A. F. W. Weijers. Penningmeester; Me], L. Zwart, Mevr. A. PlantengaHogewindC. C. Phaff te Soestdijk. Afdeeling Amersfoort. Afd. Amersfoort. Mej. J. van Loon, Secr.-Penningm. Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Ir. F. M. van Veen, Voorzitter; K. Bremer, Secretaris; Mej. C. J. Leinweber, Penningmeesteresse; Mevr. R. J. Bouricius, J. de Winter, Mej. N. Stalling, 53

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 125