Polikliniek voor kleine huisdieren. Vereeniging „De Helpende Hand". Nederlandsche Vereen. voor hulp aan Lepralijders. Ned. Vrouwenvereeniging „Arbeid Adelt". Nederlandsche Protestantenbond. De Amersfoortsche Bergkapel. Het Humanitair Verband. Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". n van Rooyen, Insp. v. Politie; G. Wolfswinkel, Sint Bonifaciusstraat 19, in- specteur v. d. Dierenbescherming. Van A. Winter, Dierenarts en v. d. pi. afd. der Nederl. Ver. t. bescherming van Dieren, Utrechtscheweg 91, Tel. 584. Dagelijks 8 9 en 12 uur of volgens afspraak. Voor onvermogenden koste- loos; minvermogenden verlaagd tarief. Mevr. Goedkoop, Voorzitster; Mevr. v. Duyl, Vice-Voorzitster; Mevr, Tui- ninga, le Secretaresse; Mej. Prins, 2e Secretaresse; Mevr. v. Hulst, le Pen- ningmeesteresse; Mevr. van Rhijn, 2e Penningmeesteresse; Mevr. v. Buuren, lid. Minimum contributie f 1.—Tehuis Heidebeek bij Heerde. Dag. Bestuur: Ds. J. Visser, Amersfoort, Voorzitter; Mevr. Q. M. Gastmann Wichers, Oude Utrechtscheweg 6, Soest, Secretaresse; J. van Haselen, Muur- huizen 11, Amersfoort, Penningmeester. Uf LxUDSDlElN S TIG, KERKELIIK tiJN STAATKUNDIG GEBIED. Afdeeling Amersfoort. Dr R. Miedema, Voorzitter; Mej. G. van Assendelft, Secretaresse; Ds J G de Jongh, Penningmeester; R. Groenveld, Mej. Jac. van Loon, GAL Snel- berg en P. J. de Groot. Dr. J. F B. van Hasselt, Voorzitter. Ron. Sophialaan 7; Mr. G. A. T. ter m en ecretaris, Bankastraat 17; J. W. van der Lely, Penningmeester, Prins rrederiklaan 9; A. Blusse van Oud-Alblas, G. F. Callenbach F W A I Morel. Organiseert onder meer twee maal per maand religieuse Zondagmorgensamen- komsten in het gebouw Regentesselaan 21b. A. P. van de Water, Voorzitter; Mejkvr. A. Reigersberg Versluys, Seer- Penningmeesteresse, Ron. Sophielaan. Gebouw Van Persijnstraat 9b. Mr. Schuitemaker, Secretaris; G. H. v. d. Berg, Penningmeester. 55

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 129