Spiritistische Vereeniging „Harmonia". Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Gereformeerde Mannenvereeniging „Schrift en Belijdenis". Evangelisch-Luthersche Vereeniging „De Luthersche Kring". Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. L. Cloo, Voorzitter; Mej. C. Wessel, Secretaresse, Stationsplein 6; H. Ouder- dorp, Penningmeester, Doornscheweg, Gem. Leusden. Adres: Korte Bergstraat 15 Tel. 819. Prof. Dr. A. Anema, Haarlem, Voorzitter; Dr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secretaris-Penningmeester; Mr. T. A. van Dijken, Den Haag; Dr. S. de Vries Cz., Den Haag; Dr. J. A. de Wilde, Den Haag. De vereeniging vergadert eenmaal per jaar op Woensdag voor Hemelvaarts- dag te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Ds. Pannebakker, Secretaris; Ds. K. den Hollan der, Penningmeester; B. Ruitenberg Hzn.. P. Bothlaan 8, Bibliothecaris, Mevr. Roell—de Beaufort, Huize ,,Schuttershoef", Leusden; Dr. B. Keulen; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hof, Penningmeester. A. v. Diggele, Voorzitter en waarnemend Penningmeester; B. W. Plooij, Sec retaris; H. Jansen, algem. secundus. C. v. d. Brink, le Voorzitter; P. Storm, 2e Voorzitter; T. Dorrepaal, Secre taris, Torenstraat 7 B; H. Koers, Penningmeester; H. P. Goossen, Alg. Adj. De vereeniging vergadert eens in de 14 dagen des Woensdagsavonds 8.15 in een der lokalen der Geref. Kerk a.d. L. Vrouwestraat. J. A. tiding, Voorzitter, Zwaanstr. 40; H. E. Jansen, Secretaris, Vlasakker- weg 58b; J. J. F. Eymann, Penningmeester, Kortegracht 18; Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, Mej. N. M. J. van Heerde. Mevr. E. P. de JonghStark, Eere-Presidente, Mevr. J. A. E. Zemer, Presi- dente. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter, Jac. Catslaan 49; M. Bolt—de Bruin, Vice-Voorzitster; 56

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 130