Zendings-commissie van den Kerkeraad der Ned. Hervormde Gemeente. Ned. Zendingsvereeniging. Geref. Zendings-Commissie. Ned. Zendeling-Genootschap. Ned. Gustaaf Adolf-vereeniging. Wijkvereeniging „Uw Koninkrijk Rome". Zondagsschool v. d. Afdeeling Amersfoort van het Nederl. Bijbelgenootschap. Oud-Kath. Studentenvereeniging „Batavia". Internationale Oud-Kath. Vereeniging tot Onderlinge Hulp. J. Stam, Secretaris, Havik 11; Mej. A. van Reijgersbergh Versluys, Penning- meesteresse; Mevr. A. J. Moggenstorm^Kroeze; J. Stam, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bibliotheek. Verhuurt haar lokaliteiten. T TT t Subcommissie voor Pension- en Arbeidsbureau: H. J. M. Hekkers, Kromme- straat 28, Secretaris. Subcommissie voor Propaganda: A. A. Overdulve, Secretaris, Seringstraat 7. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; B. M. Karman, Penningmeester. Mej. G. Pothoven, Correspondente, Arnhemscheweg 55. Ds. E. Schouten, Voorzitter: J. Meeuwsen, secretaris, Jan Steenstraat 29; D. G. J. Breukelaar, Penningmeester. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secretaris; F. S. van Eyber- gen, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker; F. Wesseling. Vacature, Voorzitter; J. Haars, Secretaris-Penningmeester. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Dj. A. G. v. d. Heide, Secretaris; D. Ruys, Penningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; Dj. A. G. van der Heide, godsdienstonderwijzer. Praeses: C. J. Heyligers; Ab-actis: E. Wijker Jz., Kerkstr. 1; Quaestrix: Mevr. A. C. v. Voorst. C. de Jager, correspondent. 5/

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 133