c Oud-Katholiek Ondersteuningsfonds. Zondagsschool van den Ned. Prot. Bond. Comite voor de Geestelijke verzorging van militairen in het Garnizoen. Kleber-Zondagsschool. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Afdeeling Araersfoort. A" Rinkel- Voorzitter; Th. Bakker Jr., Secretaris; Mej. M Th v Me- chelen, Penmngmeesteresse. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mej. J. van Loon, Secretaresse-Penningmees- teresse. F. Wesseling, Wijersstraat 5, Voorzitter; S. Jansen, Mesdagstraat 7, Seer. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; W. Dingemanse, Penningmeester. Eigen vergaderlokaal: Uuae ouraiawcy u. Joh. P. Gemen, Alg. Voorzitter; G. H. Otten, J. v. Dieststraat 7, Alg. Se cretaris; W. Dingemanse, Alg. Penningmeester. Afdeelingen: Jongemannenvereeniging: 18 jaar en ouder: G. de Gans, Secretaris. Jongelingsvereeniging: 15—18 jaar: H. Veenvliet, leider. Knapenvereeniging: 810 jaar: H. van Norden, leider; 1012 jaar: G. Ipen- burg, leider; 1215 jaar: H. Veenvliet, leider. Jongevrouwenvereeniging: 17 jaar en ouder:leidster. Meisjesvereeniging: 1517 jaar: Mevr. M. J. Gemen, leidster. Meisjesvereeniging: 1215 jaar: Mej. A. Vlietstra, leidster. Meisjesvereeniging: 812 jaar: Mej. H. M. Servaas, leidster. Fanfarekorps: R. Berculo, Oude Soesterweg 34, Secretaris. Houtsnij- en Zaagcursus: W. Bakkenes, G. Ipenburg en H. Veenvliet, leiders. Mondorgelclub: H. van Norden, leider. Kinderkoor: Mej. J. van Beek, leidster. 58

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 134