Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Bondsring „Amersfoort en Omstreken" van den Ned. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Meisjesver. op Ger. grondslag „Geloof en Kennis I. Meisjesver. op Ger. grondslag „Geloof en Kennis" II. Kleine Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag „Mirjam". Geref. Knapenvereeniging „Timotheus". Chr. Jeugdorganisatie. H. de Vries, Voorzitter; C. v. d. Hoogen, Secretaris, G. van Stellingwerfstr. 88; K. Schuring, Penningmeester, Puntenburgerlaan 51; H. Schuring, Bibliothe- caris; J. A. van Gent, Alg. adj. Vergaderingen: s Zondags 20.15 uur in het Wijkgebouw „Irene Lingestraat. C. Struik, Voorzitter; C. v. Tricht, Plasweg 18, Soest, Secretaris; A. Vonk, Havik 21, Penningmeester. Bij dezen Ring zijn aangesloten de J. V. op G. G. te Amersfoort, Soest en Baarn. I. Stap, Voorzitter; Joh. de Gans, Bleekersstraat 3, Secretaris; Mevr. J. Scheu- rer^Hartwigsen, K. Bergstraat 15, Penningmeesteresse; C. Pries.^ bestuurslid. Bij den Jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. „Paulus", „Calvijn' ,,Dr. H. Bavinck" en ,,Pro Rege", de M. V. op G. G. ,,Geloof en Kennis I, ..Geloof en Kennis" II, en „Irene", K. V. op G. G. „Timotheus" en kleine Meisjes-Vereeniging ,,Mirjam". Mej. M. S. v. d. Wetering, Presidente; Mej. M. Burger, Secretaresse, W. v. Mechelenstraat 16; Mej. C. Engelenburg, Penningmeesteresse; J. Veenendaal, alg. adj.; Mej. R. Duyn. Mej. M. Monster, Presidente; Mej. H. Dorrepaal, Secretaresse, Torenstraat 7 B; Mej. M. Graaff, Penningmeesteresse; Mej. G. v. d. Brink, Bibl.; Mej. E. v. d. Beek, alg. adj. Leidsters: Mevr. M. C. Wijnbeekv. Buuren, Mej. G. Reeders. Vergadering elken Vrijdagavond in het catechisatie-lokaal van de Gereform. kerk aan de L. Vrouwestraat. Afd. I vergadert 's Woensdagsavonds 6.30 in de Consistorie der Geref. Kerk a.d. Lieve Vrouwestraat. Afd. II vergadert 's Zaterdagsavonds 6.30, eveneens in de Consistorie der Geref. Kerk, Lieve Vrouwestraat. Leider Afd. I: R. v. Driel, Schimmelpenninckstraat. Leider Afd. II; J. v. d. Arend, Langestraat 108. Het Comite van Ieiders bestaat uit: H. Thijs, Voorzitter; J. v. d. Arend, Secre taris; D. Breukelaar, Penningmeester; Joh. de Gans, I. Stap en R. van Driel. M. Germans, Voorzitter. 60

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 138