Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging ..Wilhelmina". Amersfoortsche Chr. Gymnastiekvereeniging „Jahn". Amersfoortsche Rugbyclub. Amersfoortsche Amateur Boksclub. Amersfoortsche Gymnastiek Vereeniging ..Victoria". Amersfoortsche Football Club ..Quick". Voetbalvereeniging A. P. W. C. Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging ..Amersfoortsche Boys". Afdeeling C.J.M.V. Opgericht Mei 1907. Aangesloten bij: Ron. Ned. Athletiek Unie. U.P.A.B. en A.B.v.L.O. L Bd Gr°otendorst, Voorzitter; W. ter Wolbeek, Secretaris, Bisschopsweg 10; H. Kuitenberg, Penningmeester. Propaganda-adres: W. L. de Gans, Bleekersstraat 3. Propaganda-adres: W. L. de Gans. Bleekersstraat 3. G. Schriever, Voorzitter; G. J. J. Nieuborg, le Secretaris, Marconistraat 27; van Wageningen, 2e Secretaris, Liendertscheweg 7; G. Jansen, Penningmeester v. Assenraadstraat 10; W. van Minnen, Directeur. Opgericht 1 Oct. 1890. E. A. Galesloot, Voorzitter; H. P. J. Role, Secretaris, Leusderweg 179; Jac H. v. Goor, Penningmeester; P. P. Leenknegt Jr., 2e Secretaris; J. W. Schutte- vaer, Comm. v. Mat.; W. Haverkorn en C. H. F. Bartelsman, Commissarissen. 1H afd. van de Chr. Jeugdvereeniging „Immanuel". G. De Gans, M. Withoosstraat 4, Voorzitter; F. Wismeyer, M. Withoos- straat 20, le Secretaris; H. v. Barreveld, Driest 26, 2e Secretaris; G A de Greet, Soesterweg 195, Commissaris. G. J. v. Drie, Voorzitter; G. de Gans, Secretaris, Teut 10; N. P. v. Lutterveld Penningmeester. L Voorzitter; H. v. Dooijeweert, Secretaris, Goudsbloemstr. 6; C. 1\. ochuin, Penningmeester. E. Brouwer, Voorzitter; H. Windhouwer, Secretaris, Westsingel lc; G. van boeren, Comm. van materieel. 71

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 159