Federatie van Speeltuinvereenigingen. Vereeniging voor Kinderwerktuinen. NedeHandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars. Afd. Amersfoort der Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Chr. Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Zwagerman, Voorzitter; F. W. de Vries, Secretaris, Marconistraat 17; L. Koops, Penningmeester; Leden: J. de Groot, F. Bergman (Soesterkwartier) J. v. d. Bunt, D. W. Lubberts (Leusderkwartiorl A W Tansen. Mevr. Kelder, Penningmeester. eytenburg, Secretaris, Jan Steenstraat 25; J. Kruiskampkwartier. J. Jansen, Voorzitter. Methortststraat 15; R. W. G. v. d. Hulst, Secretaris. Kruiskamp 68; H. v. d. Vis, Penningmeester, v. Assenraadstraat 15. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris-Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Vacature Voorzitter en Sectiehoofd; J. v. d. Spek, Secretaris, Utrechtsche- weg 139; C. Eckstein, Penningmeester. Peper, Voorzitter; A. Over, Vice-Voorzitter; K. Vos, Penningmeester; Mej. M. C. Breemouer. le Secretaresse; R. Onvlee, 2e Secretaris; S. Houtman, A. Pastoor. Afdeeling Amersfoort. Bestuur: Ds. M. G. Gerritsen. Voorzitter; J. M. C. R. van Dijk, Secretaris, Utrechtscheweg 119, Tel. 1350; J. Th. P. de Korte, Penningmeester; W. Nij- land, 2e Secretaris; Mej. B. van Bemmel en Mej. M. Bergmans, Propagan- distes; G. E. Weijburg. Stoovestraat 19. J. W. v. Elst, Voorzitter; M. A. v. Bemmel, Secretaris, Fred. v. Blanken- heymstraat 28, Tel. 1063; R. J. v. Ruyven, Penningmeester; W. v. Achter- bergh, 2e Voorzitter; C. Donath, 2e Secretaris; K. Ipenburg en D. Ruitenberg, Commissarissen. 74

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 164