MODERNE VAKVEREENIGINGEN. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Nederl. Vereeniging voor Centralc Verwarmings Industrie Amersfoort. Bestuur: Ir. C. M. Slotboom, Ir. Werner Schmidt, Ir. A. Dros, Ir. H. W. Opstelten, M. Trousselot, Jhr. Ir. E. A. J. N. van Heurn, Directeur Secr.- Penningm., Secretariaat Beekensteinsche laan 22. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. Afdeeling van den Ned. R. K. Bond van Kruideniersvereenigingen. P. van Gent, Voorzitter; A. W. Boog, Secretaris-Penningmeester. R.K, Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A. C. Beijer. Voorzitter; J. de Vos, Arnhemscheweg 264, Secretaris; J. Heyme- rink, P. Bothlaan, Penningmeester. Ned. Bond van Hotel-, Cafe- en Restauranthouders in het Verlofbedrijf „Hocares". Afd. Amersfoort. K. de Waal, Voorzitter; P. H. R. Schoenaker, Secretaris; H. Jansen, Penning meester. Vereeniging van huiseigenaren Amersfoort. C. M. van Beek, w.n. Directeur; H. A. van Zwieten, H. Zwan, Commissarissen. Ned. Kappersbond Afd. Amersfoort. G. H. Blanke, Voorzitter; A. W. Nijveldt, Secretaris, Aldegondestraat 107; W. van Keulen, Penningmeester. Amersfoortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter; G. A. van Mechelen, G. v. Stellingwerfstraat 37 (tel. 868), Secretaris; G. J. Koren, Penningmeester; J. W. Pieters, A. A. Meijer. H, Kroon, A. M. Bottenburg, M. Polak, P. v. d. Pol. Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. G. v. Wijland, Voorzitter; G. H. A. v. Berkum, Westerstraat 16, Secretaris; W. N. de Groot, Penningmeester. Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland, Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Bunt, Voorzitter; H. Jonker, Secretaris, Akiegor>destraat 51; G. Lager- weij, Penningmeester; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; S. Bak, 2e Penningmeester. 77

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 171