NEUTRALE VAKVEREENIGINGEN. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Districts-Leerlingencommissie voor de Typografie voor Amersfoort en Omstreken. A. Ploeg, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; B. Kramer, H. R. Krul, W. Bakkenes, J. M. van Gasteren, E. Boeijinga. Plaatselijk Arbeids-Secretariaat. P. J. Butselaar, Voorzitter, Soesterweg 207; P. Maaten, Secretaris, M. Wit- hoosstraat 39. Bestuurdersbond Amersfoort van de Nederl, Vakcentrale. Secretariaat: J. v. Dieststraat 10. Dagelijksch bestuur: C. Koorevaar, Voorzitter; J. J. Heppener, 2e Voorzitter: F. van Haneghem, Secretaris; M. de Meulder, Penningmeester. Vakcursus voor de Bakkerij. Bestuur: C. v. Ommeren, Voorzitter; G. E. Verkuil, Secretaris, Monnikenpad 13; J. M. v. d. Oord, Penningmeester; S. de Jong, v. d. Veer. Bond van Personeel b. d. Gev., Rijksopv.gestlchten, Rijkswerkinrichtingen en Tuchtscholen. M. J. Groeneveld, Jasmijnstraat 10, Voorzitter; A. Overdulve, Secretaris, Se- ringstraat 7; J. Mulder, Penningmeester, Brederolaan 7. „Bond van Ambtenaren bij 's Rijks Belastingen in Nederland". Afd. Amersfoort e.o. J. Wapstra te Barneveld, Voorzitter; F. van Haneghem, Joannes van Diest straat 10, 2de Voorzitter; H. Westerhof te Zeist, Secretaris; J. Schuitemaker, Celebesstraat 3, Penningmeester; K. de Jong te Otterloo, 2de Secretaris. Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. J. A. Uding, Zwaanstraat 40, Voorzitter; H. S. Valkenburg, Westerstraat 117. Onder-Voorzitter; D. Soetekouw, Kapelweg 24, Secretaris; H. J. Ruijs, Utrechr- scheweg 165, Penningmeester; D. Soetekouw, Correspondent Stoffelijke be- langen. Ledenvergaderingen den 2den Dinsdag van iedere maand te 20 uur in Hotel „Nationaal", Kortegracht, tegenover het Postkantoor. Ons Belang. Vereeniging van Onderofficieren der Koninklijke Landmacht enz. C. Gijse, sergeant 16 Reg. Inf., Voorzitter; P. Frolich, sergeant 16 Reg. Inf., Vermeerstraat 93, Secretaris; G. J. de Nooij, adj. o.o.i. wachtgelder, Borger- laan 4, Penningmeester. Het H. B. der Vereeniging is mede gevestigd te Amersfoort (litrechtsche weg 13). De Vereeniging bezit eigen instellingen o.a. drukkerij Patria, Boekhandel .Patria", Levensverzekering Maatschappij O. B., Brandverzeke- ring, Spaarkas Onze Voorzorg, Sanatoriumstichting, Ziekenfonds „Ons Be lang". 80

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 178