CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN. Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Onderafdeeling ..Amersfoort e. o.". J. G. v. Dreumel, Voorzitter; van Huyzen, Secretaris. Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. J. Heppener, Borgerlaan 6, Voorzitter; J. F. Sieraal, Oude Soesterweg lid, Secretaris; T. W. de Vries, Hobbemastraat 10, Penningmeester. Centrale Bond van Spoor- en Tramwegpersoneel. C. Koorevaar, Voorzitter; J. J. v. Plateringen, Secretaris, Franklinstraat 96; A. Takken, le Penningmeester. N. V. V. H. I. „Hermes". Afdeeling Amersfoort en Omstreken. Voorzitter C. E. W. Fokkema, Celebesstraat 8, A'foort; Secretaris J. Berke- velder, Javalaan 11, Baarn; Penningmeester M. van Cleef, Appelmarkt 8, Amersfoort; A. v. Zwol, v. Bemmelstr., A'foort en B. Zadelhof, Oude Soester weg, A'foort, Bestuursleden. F. J. P. M. de Meulder, Brederolaan 12, Voorzitter; J. C. Bakker, van Lennep- laan 14, Secretaris-Penningmeester. Nederlandsche Bond van Technici. A. J. van den Tol, Voorzitter; A. Eelsingh, Secretaris, Gabrielstraat 8; B. 14, Brouwer, 2e Secretaris; Th. J. H. Hendriks, Penningmeester. Afd. Amersfoort van den Algemeenen Bond van Ambtenaren bij de Raden van Arbeid. Bestuur: L. de Voogd, Voorzitter; J. M. de Vaal, Secretaris; Mej. H. L. H. Blom, Penningmeesteresse. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Christelijke Besturenbond. P. Graaf, Voorzitter; J. Krommenhoek, Secretaris, Vermeerstraat 59; J. Chr. de Bruin, Penningmeester. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. J. C. de Bruin, Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; IJ. Pars, Zand 9, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. Nederlandsch Werklieden Verbond „Patrimonium". Afdeeling Amersfoort. Opgericht 4 Januari 1888. Joh. de Gans, Voorzitter, Bleekersstraat 3; J. Priem, Amperestraat 5, Secretaris; 81

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 181