Commissie van Toezicht voor de Arbeidsbeurs. Commissie van beroep ingevolge art. 16 van de Wachtgeld- regeling voor het gemeentepersoneel. Commissie van toezicht op de Bioscopen. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Commissie van bijstand voor het Ondcrwijs. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, H. van Galen Last, Chr. Eggink en H. Fremouw, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. -Plaatsvervangende leden: W. v. Koelen en G. v. Tellingen. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. J. H. v. Lonkhuijzen, Voorzitter; H. G. Huslage en A. J. Spiekermann, leden. J. Haars, hoofdcommies, chef der afd. financ. Secretaris. Schattings-commissie. De inspecteur der Directe Belastingen, Voorzitter en lid; E. J. Ruitenberg, C. W. C. G. Hehenkamp, H. Noorman en J. Overeem, leden. Scheidsgerecht. J. G. Klaassen, Voorzitter, Dr. R. Miedema, plaatsvervangend voorzitter, H. Kroon, H. Noorman, leden. J. B. Wevers, Mr. D. P. Hamers, plaatsver vangende leden. - Mr. W. v. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op de Handelsdag- en Handelsavondschool; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Com missie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs). (Zie Arbeidsbeurs). Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, Voorzitter; Mr. E. H. Bergsma, A. ter Cock, J. Mebius, A. Tempel, leden; Secretaris Mr. W. van den Bijtel, Commies ter Secretarie; J. G. Klaassen, H. J. C. Venings, B. W. Plooij, plaatsvrv. leden. A. Veen, Mr. E. H. Bergsma, J. M. W. van der Drift, B. H. Kuiper, F. Boer- winkel, J. Stuurop en H. ten Kate. Burgerlijk Armbestuur, Van Perseijnstraat 12, telefoon 1421. Het bureau is geopend iederen werkdag van 's morgens 910 uur en 's mid- dags van 2—3 uur (uitgezonderd 's Zaterdags) Mr. S. van 't Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Mevr. C. C. Schreuder— Nijland, H. Noorman, J. Overeem, S. Kraan, J. J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger, Mej. H. E. H. Heerma v. Voss, adj.-comm. le klas; G. A. C. Heunks, klerk looper; Mej. D. v. Gelder, tijdel. klerk. Bureau Westsingel 45. Telefoon 1240. Directeur Dr. M. van der Hoeve, arts; Gemeentegeneesheer G. C. van Hoften, arts; Schoolverpleegster Zr. C. G. Wilten-van Essen. 5

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 37