Politie. Havenpolitie. Openbaar Slachthuis en de Keuringsdienst van vee en vleesch. Rijksbelastingen. Administratie der Directe Belastingen, Invoerrechten en accijnzen. Hoofdbureau Utrechtschestraat 53. Tel. 1721 Brigadierskamer, Commis- saris van Politie; 1720 Agentenwacht, Inspecteurs van Politie. Politieposthuizen: bij de Kamppoort Hoogeweg 2. Tel. 532; Soesterweg 185, Tel. 121 en Utrechtscheweg 172, Tel. 296. G. Goorhuis, commissaris; D. P. van Rooyen, Hoofdinspecteur; A. Losekoot, inspecteur; Jhr. A. M. C. Mollerus, adjunct-inspecteur; A. G. van Gorkum, adjunct-inspecteur; G. van der Horst, brig.-majoor. D. van Schooneveld, tijd. havenmeester; E. van Yken, brugwachter aan de Eembrug bij Baarn. (Tel. 615.) Nijverheidsstraat 29, Telefoon 1041. W. H. v. Haselen, Directeur; E. A. Galesloot, Keuringsveearts; W. van Wijhe, N. van Klaveren, G. W. Koelman, Keurmeester-opzichters; G. v. d. Velden, Adj .-commies; S. J. Boom, Hoofdmachinist. Bureau geopend van 7.3012 uur v.m. en 1.30—4.30 uur n.m. 's Zaterdags van 7.30—12 uur. Tijdens de uren dat het Bureau gesloten is, zich aan te melden bij den dienst- doenden keurmeester-opzichter. (Eventueel dienstwoning. R o nraafnlaatsen. Begraafplaats „Rusthot Dewaaruc Begraafplaatsen aan den Soesterweg en in het Plantsoen: bewaarder: i^. v. d. Craats. R.K. begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter: G. A. van Drie. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg: (sleutel te vragen aan perceel Soesterweg 126). Inspcctie: Gebouw Plantsoen No. 8. Concierge: J. M. Maters. J. P. Janssen, inspecteur, (Kamer 8); T. J. F. Zeij, toegevoegd inspecteur; H. Schuurman, toegevoegd inspecteur. A. Abbing, chef de bureau; L. C. Huls, adjunct-commies; A. Onderwater, adj-commies; H. L. v. Aller, Mej. J. Jonasse, G. J. Modder, J. W. Hopman en W. F. Navis, Rijksklerken; Kr. van den Helm, klerk; H. Geijtenbeek, klerk. Kantoor geopend van 8.00—12.00 en 1.30—5.00. 8

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 42