LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare U.L.O. school. Openbare school voor voortgezet onderwijs voor meisjes. (5-j. cursus.) L. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers- foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. A. R. P. A. van Heiningen, Bureau-Ambtenaar, Coornhertlaan 22. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; Mejuffr, Docta H. L. Groot; A. Ritsma; H. A. Holtz- appel; G. K. G. Vierdag; Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra. Godsdienstleeraren: Dr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; Kapelaan W. de Jong. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; Dr. J. H. Ronhaar. Concierge: F. C. Schoenman. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; vacature, Onder-Voorzitter; T. Boer, Mevr. Landman-Janse, Mevr. Mebius, D. H. Huijgen, Mejuffrouw C. Boele van Hens- broek; B. H. Kuiper; D. J. v. Amerongen. A. J. Huyskens; H. Radix; Mevr. Tj. de Groot-Stolberg; Mevr. G. v. d. Veer-Zootjes; G. A. Luycx; Mevr. A. van Doorn-Stienstra; Mej. E. F. van Dorp; C. M. Schoemaker; R. A. Keyzer; N. J. Vossen; Mevr. B. Huetink-v. d. Mei; J. G. van Dreumel, toege- voegd Secretaris. J. H. Veenkamp, Voorzitter; H. Kuilman, A. J. Thannhauser, W. S. du Pree, M. de Hoog, Mevr. G. Smit-Goos, W. van Koelen, G. Koning. Vondellaan 18. P. J. Kostense (h.d.s.), Fransch, Duitsch, Engelsch, Wiskunde; A. Pot, Fransch, Engelsch, Nederlandsch, Teekenen; A. A. Verburg, Wiskunde, Natuurl. historie; J. Bijl, Fransch, Duitsch, Engelsch, Geschiedenis; W. S. Bruinenberg, Fransch, Nederlandsch, Aardrijkskunde; K. A. Groenhuizen, Wis kunde, Natuurkunde, Handelskennis; Th. F. Vos, Fransch, Engelsch, Neder landsch, Wiskunde; Mevr. A. Rupp-Sluis, Nuttige en fraaie handwerken; Mevr. A. W. v. Doorn-Stienstra, idem; Mej. M. v. d. Donker, idem; D. Oudenampsen, Wiskunde, Rekenen, Handelskennis; Mej. G. Vierdag, gymnastiek; D. van Kempen, id. Plantsoen Zuid no. 4. Mej. J. C. Geers, directrice. Onderwijzer(essen)Mevr. B. M. J. Nagelhout- 12

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 50