Openbare Lagere Scholen. BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. Woud, Mej. G. de Groot, de heer A. A. de Groot, Mej. H. J. H. v. Emden, Mevr. A. van Doorn-Stienstra, de heer W. J. van Dam, Mej. H. J. Diebels (tijdelijk). Waalstraat, hoofd W. Bokkers; Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beekstraat 3, hoofd W. C. Oosterman; Hobbemastraat, hoofd A. J. Huyskens; Puntenburgerlaan 49, hoofd A. van Wijngaarden; Oude Soesterweg 80, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235 (school met opleidingsklassenhoofd A. Besteman; Vermeerstraat, Meisjesschool (school met opleidingsklassen), hoofd Mej. C. R. Klaassen; Heerenstraat 4 (school met opleidingsklassen), hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met opleidingsklassen), hoofd J. W. Kiel; Vondellaan 18 (school met opleidingsklassen), Hoofd A. Elzinga; Punten burgerlaan 49 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Lange Beekstraat 5 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd J. H. van Zanten. Schoolbestuur: Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Mr. L. Stadig, Secr.-Penningm. Hoofd: H. Jansen. Fr. van Blankenheymstraat 33, hoofd D. K. W. Labree; J. van Dieststraat 2, hoofd H. Thijs, Miereveldstraat 72, hoofd H. Radix; Justus van Effenlaan, hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, hoofd B. M. Karman; van Assenraad- straat, hoofd B. van der Kolk; Lingestraat 8, hoofd J. H. Veenkamp; Centraal 7e en 8e leerjaar, Woestijgerweg, hoofd W. J. Pleket. School der Ned. Herv. Gemeente. Groote Haag 23. Tel. 1640. Ingang: Plantsoen-Zuid, naast het belastingkantoor. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Pen- ningmeester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L. O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Justinianus, Overste. Westsingel. Opleiding voor M.U.L.O.-diploma A en B. G. H. Baake, hoofd, Beekensteinsche laan 20. 13

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 53