Industrie- en Huishoudschool. VOORBEREIDEND ONDERWIJS. Gemeentelijke Voorbereidende School. Voorbereidende Montessorischool. Amersfoortsche Schoolvereeniging. Anna Paulownabewaarschool. Hervormde Bewaarschool „Bethel". gegeven op de basis van de Montessori-methode, in de hoogere wordt een eenvoudig Daltonstelsel toegepast. Het onderwijs is dus sterk ge'individuali- seerd. Veel nadruk wordt gelegd op de karaktervorming. Beekensteinschelaan 37. G. H. Kolff, Voorz.; F. Wesseling, Seer.: J. G. Klaassen, Penn.; Prof. C. Wijker; Vrouwe C. H. Gravin van Randwijck-de Jonge; Mevr. E. Dros- Keizer; Mevr. C. B. Tydeman-Falck; 1 vacature. Directrice: Mej. C. T. ten Bosch. Commissie van Toezicht: Mevr. Belonje, voorz., Mevr. Dr. M. A. Spaander- Duijvis, onder-voorzitster; A. Veen, secretaris; H. Langendonk, Mevr. Vre- deling, Ieden. Beekensteinschelaan 39a. Mej. T. van der Werff, hoofd. Mej. J. van der Laken, Mej. E. Molenaar, Mej. A. Koops van 't Jaqt, onder- wijzeressen; Mej. S. Boender en Mej. J. Helleraan, kweekelingen. Utrechtscheweg 102. Bestuur: Chr. Eggink, voorz.; Mevr. Verheij-Rombach, secretaresse; E. F. M. nupkens van der Elst, penningm.. Leidster Mej. P. Schroder. J. v. Oldenbarneveltlaan 23. Kleuterklasse, voor kinderen van 46 jaar. Leidster: Mevrouw C. Bijvanck-van Ouwerkerk. Bestuur en Directeur: zie Lagere Opleidingsschool der Amersf. Schoolver. Zuidsingel 1. Bestuur: J. E van Nit. Voorzitter; J. Knoppers, Penningmeester; J. v. d. Horst oecretans; W. A. Klcber, 1 vacature. M. M. de Graaf, Hoofdonderwijzeres, A. de Graaf, onderwijzeres. Eemstraat 99b. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter, J. Tuithof, Secretaris, Mej. H. J. P. v. Voorst Vader, Penningmeesteres; Mej. E. Tuithof, hoofd. 15

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 57