Dans Instituut. Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Ned. Onderwijzers Genootschap, Afd. Amersfoort. Comite voor de Openbare School. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Ged. Dansleeraar. Dagel. Bestuur: Ds. K. J. v. d. Berg, Voorzitter; Th. W. L. Baron van Heem- stra, Vice-Voorzitter, beiden te Amersfoort; A. de Graaf, Secretaris; F. H. C. Jansen, Penningmeester, beiden te Zeist. Chr. Eggink, Voorz.; Mevr. Verheij-Rombach, Secretaresse; Hupkens v.d. Elst, penningmeester. F. Wesseling, Voorzitter; A. Vogelsang, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen ningmeester. A. Over en N. J. Vossen. F. Wesseling, Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; A. Besteman, Secretaris. P. J. Kostense, Joh. v. Oldenbarneveltlaan 30, Voorzitter; J. Bijl, Vondel- laan 29, Secretaris. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; J. W. Kiel. Penningmeester. W. C. Oosterman, Voorzitter; C. M. Schoemaker, W. v. Mechelenstraat 7, Secretaris; W. Bijpost, Penningmeester. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; A. Tempel, Secretaris-penningmeester. A. B. v. d. Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; vacature, Penningmeester, J. Mebius, W. van Dam. Bestuur bestaat uit: J. P. M. Korving, N. J. Vossen, A. Salomons, J. G. Verra, S. Buursma, Mevr. T. de Groot-Stolberg, Mevr. G. Smit-Goos. Secretariaat: Sumatrastraat 3. N. J. Vossen. Daar de voorzitter en penningmeester kort geleden aftraden, zijn wel nieuwe leden, doch nog geen voorzitter en penningmeester benoemd. 17

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 61