Quitantien. Postpakketten. Aanteekenrecht en aangegeven waarde 15 cent Standplaatsen van bijbrievenbussen. Expresse-bestelling. Navragen omtrent aangetee- kende stukken, waardezendin- gen en postpakketten 30 cent BINNENLAND. Telegrammen. MIDDELEN VAN VERVOER. Spoor- en Tramwegen. Nederlandsche Spoorwegen. W agenwerkplaats. Bij de toezending aan het kantoor van invordering: port en recht van een aan- geteekenden brief. Bij de afrekening: per ingevorderd stuk 12y2 cent Bovendien per totaal ingevorderd bedrag: in het algemeen verkeer: een vast recht van10 cent vermeerderd voor elke f 20.of testend gedeelte van 20.met 10 cent voor elk aangeboden, doch niet ingevor derd stuk 12y2 cent Uitzondering: in het verkeer met West-Indie tot en met 25.10 cent boven f 25.tot en met 50.20 cent voor elke f 50.of gedeelte van f 50. boven 50.10 cent Maximum bedrag frs. 1000. Tarief berekend naar het aantal bij het vervoer betrokken landen en scheepvaart- lijnen. vermeerd. voor elke f 150.met 10 cent Kleine Koppel 12 (pakhuis v. Gerritsen), Puntenburgerlaan 53, Dahliastraat 6, Lekstraat bij de Emmakerk, Soesterweg 159, Van Asch van Wijckstraat (hoek Smallepad), Korte Bergstraat (hoek Snouckaertlaan), Utrechtsche- weg 63, Julianalaan, Utrechtscheweg (bij „Zon en Schild"), Emmalaan tegen- over Vondellaan), Vondellaan (hoek Pieter Bothlaan), Leusderweg 188, Leus- derweg bij de Timorstraat, Infanteriekazerne (aan de hoofdpoort, Utrecht- schestraat hoek Varkensmarkt, Einde Arnhemschestraat bij ingang „Ami- citia", Prinses Julianaplein tegenover Aldegondestraat, Hendrik van Vian- denstraat (bij de brug), Heiligenbergerweg 41, Kazerne Bereden Wapens, Kamp 92, Coninckstraat (hoek Kamp), Methorststraat 19, Bloemendalsche- straat (bij de poort), Groote Koppel (hoek Schimmelpenninckstraat), 't Zand 37, Stationsplein (station), Perron station, Birkhoven, Barchman Wuytierslaan b.d. Piersonlaan, Sint Louis, Rijksopvoedingsgesticht, Oud-Leusden (hotel), Vermeerstraat t.o. Hobbemastraat. Postzegeldepots zijn gevestigd bij: Jos. Haan, Prinses Julianaplein 4. Postagentschappen: Julianalaan 4, Leusderweg 188, Soesterweg 159. Voor Oost- en West-Indie echter 5 cent Briefpost 25 cent Pakketpost40 cent Bewijs van ter postbezorging van een ge- woon pakket10 cent Bericht van ontvangst 15 cent bij de ter post bezorging van een stuk en 30 ct. indien op een later tijdstip ge- vraagd. Tot en met 10 woorden 50 cent i) Daarboven voor elke 5 woorden meer 10 cent Boven 50 woorden voor elke 10 woorden meer10 cent i) Locaal tarief40 cent Ir. D. B. Streefkerk, Chef der wagenwerkplaats; D. J. M. Boode en K. M. Enter, Chefs de Bureau; J. v. Doomeveld, L. J. H. Bekker, Bureau-referenten; J. A. Kok, W. Ouwerkerk, A. V. D. Burg, J. F. Sieraal, J. Slyper, F. Pels, G. A. Mooyman, G. R. Brandsma, Mej. W. Peeters, Bureel-ambtenaren; D. H. Brinkman, Opzichter-teekenaar; A. J. ten Geuzendam, Werktuigkundige; J. A. Amesz, Werkmeester le kl.J. W. v. d. Gang, W. J. Jansen, Baas le kl.; G. W. Willemsen, J. Ph. Wensink, Baas 2e kl.; J. Beijer, Bode. 25

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 77