Station Amersfoort. N.V. Nederlandsche Buurtspoorweg Maatschappij. Motorbootdienst AmersfoortBaarn. Amsterdam. Motorbootdienst AmersfoortRotterdam (via Haarlem, Gouda en Utrecht). Motorbootdienst Amersfoort-Baarn-Zaanstreek. Firma D. Vliek Zonen. F. A. Putto, Stationschef le klasse; O. Huisman, Onderstationschef le klasse; F. Draisma, idem 2e klasse. Bureau Stationschef. H. J. C. Venings, commies, hoofd v.h. kantoor; K. C. Meulenbroek, commies; H. G. Huslage, stationsambtenaar; W. v. Munster, bureelambtenaar. Buitendienst-Personeel. J. Wijmans, G. v. Ettekhoven, J. G. Wierenga, T. W. de Vries, J. J. Heppener, D. R. v. Dorland, commiezen; G. B. N. de Haan, klerk; G. A. Brinkerhof, B. v. den Brink, K. Zondervan, C. Lely, H. F. van Rijssen, E. Versluis, J. Koops, O. de Groot, J. J. v. Plateringen, N. A. de Jong, J. W. ten Hove, H. Jonker, J. G. Veerman, B. de Jong, W. A. Kreugel en H. J. Stork, stationsambtenaren. Bureau Vrachtgoed. A. Hakkert, chef-commies, hoofd van het kantoor; K. Bekking, commies comp- tabel ambtenaar; J. Bakker, J. P. Clifford en G. R. Rensink, commiezen; A. Kuvel, M. v. Vliet, bureelambtenaren. Bureau Bestelgoed. D. v. Wijngaarden, commies-comptabel ambtenaar; A. Rijs, commies; G. J. Hammers, bureelambtenaar. G. Nieuwveld, Stationschef. Dagelijksche Auto Sneldienst, firma Houtzaager 6 Heineman, Amersfoort— Amsterdam. Kantoor: Amersfoort, Gr. Spui 19B, Tel. 28. Kantoor: Amsterdam, Oude Schans, Tel. 44746. Vertrek der booten: Maandag Woensdag Vrijdag, 17 uur. Vertrek Autosneldienst van Amersfoort: 9 uur en 12 uur. Amsterdam: 15 uur en 17J/2 uur. Mij. tot goederenvervoer „De Samenwerking" II en III. Vertrek van Amersfoort op Woensdagmorgen en Vrijdagmiddag. Adres: Schimmelpenninckkade 30, H. Los, Tel. 728. Benevens dagelijksche Autodienst via Gouda-Rotterdam. Vertrek van Amersfoort: Zaterdag 12 uur, Dinsdag 6 uur namiddag. Autosneldienst Amersfoort-Zaandam-Koog a.d. Zaan-Zaandijk-Wormerveer en Krommenie. Vertrek van Amersfoort: Dagelijks, behalve Zaterdags, des voorm. 8 uur. Amersfoort; Firma D. Vliek Zonen, Groote Koppel 6, Tel. 694. Zaandam: Jan Keezer, Damkade, Tel. 4041. Wormerveer: A. Smit Czn., Tel. 1762. 27

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 81