KERKGENOOTSCHAPPEN. Nederduitsch Hervormde Gemeente. Vereeniging van Vrijz. Hervormden. IJsselstein—UtrechtAmersfoortZutphen: Maandag, Woensdag, Vrijdag, bode E. v. Ek, Beestenmarkt 10. Zeist: bode van Kempen, per adres Appelmarkt 18. Dagelijks behalve Maandag Zutphen en geheel Twente: Maandag, Woensdag, Vrijdag, „de Stormvogel", Appelmarkt 18. De Nederduitsch Hervormde Gemeente te Amersfoort telt ruim 16.000 zielen. De Godsdienstoefeningen worden gehouden des Zondagsvoormiddags 10 uur en 's avonds 6 uur, in de Sint-Joriskerk op den Hof, in de Nieuwe kerk aan den Leusderweg en in de Emmakerk aan den Ouden Soesterweg. Predikanten zijn: Ds. K. den Hollander, Korte Bergstraat 3 (Telef. 439), wiens wijk is het geheele Berg-kwartier; Ds. J. Pannebakker, Utrechtscheweg 136 (Telef. 878), wijk Leusderkwartier; Ds. K. J. van den Berg, Regentesse- laan 25 (Telef. 795), wijk Kamp; Ds. M. G. Gerritsen, Utrechtscheweg 113 (Telef. 573), Soesterwijk. Voor alle zaken betreffende den Kerkeraad wende men zich tot den Scriba, Ds. J. Pannebakker, Utrechtscheweg 136 (Telef. 878). De kerk heeft een apart administratiegebouw bij de Sint-Joriskerk, waarvan de Heer A. Slagt chef is. De Heer A. Slagt is tevens kerkelijk ontvanger. De hoofdelijke omslag is gebaseerd op den aanslag in de Gemeentebelasting. President-Kerkvoogd is de Heer F. Wesseling, Wijersstraat 5, tot wien men zich wende voor alle zaken van materieel belang de kerk betreffende. Officieel orgaan der Ned. Herv. Gemeente is de Amersfoortsche Kerkbode, uitgave van de firma G. J. van Amerongen Co., Redacteur: Ds. K. den Hollander. Voor inlevering en aanvrage van attestaties vervoege men zich aan de kosterij, ingang Zevenhuizen. Kantooruren op werkdagen van 's morgens 9 tot s nam. 1 uur, behalve 's Maandags en 's Zaterdags. Organist is de heer A. J. C. Mooy, die des zomers ook orgelbespelingen geeft in de Sint-Joriskerk. De diakenen vergaderen des Maandagsavonds om de 14 dagen in het gebouw der Diaconie ft Sluisje), Muurhuizen 123. Secretaris is de heer C. van Zweeden, Schimmelpenninckkade 16. Godsdienstonderwijzer is de heer Dj. A. G. van der Heide, Bankastraat 26, die des Zondagsvoormiddags 10 uur den dienst leidt in de Gasthuiskerk, bij het St. Pieter- en Bloklandsgasthuis (Westsingel). Godsdienstoefeningen in de Evang. Luthersche Kerk, Langestraat 61. Voorganger: Ds. J. Dikboom. Dr. J. Nieweg, Voorzitter; Th. Paauw, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Pen- ningmeester; Eerelid: Mej. Jac. van Loon; Mevrouw Neuteboom, Mevrouw Tillemans, A. Verhoeven. 31

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 89