Nuts-Consultatiebureau voor Sociale Adviezen. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. R. K. Ver. tegen drankmisbruik en tot bevordering der Christelijke matigheid. Vereeniging tot Bevordering van het herstel van Drankzuchtigen. Correspondent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Vereeniging voor Alcoholbestrijding bij het Snelverkeer. Plaatselijk Agent: J. Dammes, Pieter Bothlaan 23. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S.O.V.). Int. Orde van Goede Tempelieren (I.O.G.T.). Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. Het Bureau is als volgt samengesteld: Dr. R. Miedema, Voorzitter; C. M. Cremer, Secretaris; Mr. R. P. van der Mark, Penningmeester, rechtskundig raadgever; B. L. van Albada, arts, me- disch raadgever; Mevr. Dr. M. A. Spaander—Duyvis, arts, alsvoren; Mevr. C. C. SchreuderNijland; Mej. G. van Assendelft, leidster, B. Wuytiers- laan 56. Het Bureau houdt zitting den len en 3en Dinsdag van elke maand, 's avonds van 78 uur, gebouw Stoovestraat 14. C. Ruitenberg, Voorzitter; I. v. d. Sluijs, Secretaris, St. Anfridusstr. 5; J. Haarsma, Penningmeester, van Bemmelstraat 80. C. Ruitenberg, Voorzitter; P. Weijtenberg, Secretaris, J. Steenstraat 25; C. W. van den Brink, Penningmeester. Afd. Amersfoort. W. Pijpers, Voorzitter; W. H. Kloosterman, Secretaris, M. Withoosstr. 1; J. Haarsma, Penningmeester; Kap. Tempelman, Geestel. Adviseur. H. Morren, Voorzitter; B. Sonnega, Secretaris; Mevr. J. Ligter, Penningm. J. G. Daams, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; Mevr. Hiemstra, Penningmeesteresse, Seringstraat 37. Correspondentschap Amersfoort. Wim Stouthamer. Albert Cniinstraat V7

Adresboeken Amersfoort | 1933 | | pagina 98