R.K. Bouwvakarbeidersbond »,St. Joseph". H. Komdewal, Voorzitter; H. J. Campen, Miereveldstraat 23, Secretaris; F. C. van Kalleveen, Penningmeester. Spaarbank der R. K. Werkliedenvereeniging. W. v. Koelen, Eemstraat 10, Voorzitter; J. J. de Wilde, Hessenstraat 18, Secretaris; J. v. Empelen, Weverssingel 27, Penningmeester. Retraite-penning der R.K. Werkliedenvereeniging. W. van Koelen, Voorzitter; J. P. Lichthart, Secretaris, Narcisstraat 22; J. Tuit- hof, Penningmeester; A. Stikvoort, C. van Empelen. Nederl. R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden St. Franciscus van Assisie". J. Lubberts, Voorzitter; C. Pijpers, Hessenstraat 4, Secretaris; Mej. E. M. v. Hamersveld, Penningm.esse; C. v. Empelen, vice-voorz.; B. Vial, 2e Seer.; Mej. J. v. Munster, L. Nicasiusstr. 20, 2e penningm. Geest. Adviseur Pastoor P. Sandkuyl, J. Catslaan 28. Plaatsingbureau bij den voorzitter. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. C. Dijkhuis, Voorzitter; H. Termaten, Waliker- straat 23, Secretaris; Kapelaan Boxtel, Zand 31. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willem- sen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nicasiusstraat, Secretaris; G. Pijpers, Penningmeester. R.K. Landarbeidersbond „St. Deusdedit". W. H. Kloosterman, Voorzitter; A. A. Segers, Secretaris, Langenoord, Hoog- land; J. Kaas, Penningmeester; Kap. de Jong, Geestelijk Adviseur. R, K. Vereeniging van Handelsreizigers en Handelsagenten St. Theodoras van Emden. H. G. Vlug, Voorzitter; A. J. van Blaricum, Secretaris, Woestijgerweg 151; J. Hazelaar, Penningmeester; Chr. ten Braak, Vice-Voorzitter; J. H. A. van Lier, Commissaris; Geest. Adviseur: J. H. J. Groothuis, kapelaan. 87

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 101