Inspectie Invoerrechten en accijnzen. Ontvangkantoor. Rijksinkomstenbelasting. Registratie en Domeinen. Hypotheken, Kadaster en Scbeepsbewijzen. HOOGER ONDERWIJS. Gymnasium. Gebouw Plantsoen West No. 2. A. F. Bange, inspecteur, toegevoegd Ontvanger L. Boot, adj.-commies G. J. Modder, rijksklerk A. van Doom. Gebouw Zuidsingel No. 45. Concierge: E. van Ooijen; J. C. F. Bouman, Ontvanger; J. van Gelder, Chef de bureau; S. Hageman, Kassier; M. J. P. Eijke, H. L. Lemaire, M. Bakker, W. L. H. Nagel, Adjunct-Commiezen; J. Jonkman, C. M. Boone, Rijksklerken; A. A. Overdulve, G. J. J. Nieuborg, Klerken. ICantoor geopend: voor betalingen Directe belastingen, des Dinsdags, Woens- dags, Donderdags en Vrijdaas van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30. Voor de overige belastingen van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30 en van 2—4 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30 (voormiddags). Wacht der ambtenaren: Gebouw Zuidsingel 45 Boven. A. Stuurman, kommies-verificateur, dienstgeleider; T. T. T. Calon, F. van Haneghem, J. Schuitemaker, W. Verwoerd, assistent-deurwaarders; J. C Ver- durmen, G. v. d. Beek, J. Abbenes, G. Dorleijn, J. van Veen, J. Th P de Korte, J. de Klerk, E. Wentink, K. Uit de Bos, W. N. de Groot, A. Bakker, assistenten. Schattingscommissie. De inspecteur der directe belastingen, voorzitter en lid; H. Noorman, J. Over- eem, E. J. Ruitenberg en C. W. C. G. Hehenkamp, leden. Plantsoen Zuid 8. O. Plantenga, inspecteur; D. Veenman, ontvanger. Kantoor geopend dagelijks van 8.30—12 en van 1.30—5, des Zaterdags van 8.30—12.30. Tel. 1428. Utrechtscheweg 90; open van 95. Zaterdag 91. G. H. Kaaskooperbewaarder der Hypotheken en van het Kadaster. F. van Varik, beeedigd commies; J. G. Koren, boekhouder; F. A. L. Kater, K. P. Westhoeve, A. M. van Gastel en J. Kuijper, landmeters van het kadaster. Gebouw Groen van Prinstererlaan 33. College van Curatoren: Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Pastoor C. Hartman, Ds. J. Visser, Prof. C. Wijker, Dr. M. van der Hoeve; J. G. van Dreumel, commies-chef ter Gemeente-Secretarie, Secretaris (geen lid). Leeraren: Dr. B. Keulen, rector, Grieksch en Latijn. Dr. R. van der Velde, conrector, Grieksch en Latijn; Dr. F. C. Linger, Grieksch, Latijn, Hebreeuwsch en <Jude Geschiedenis; Dr. P. S. Breuning, Grieksch, Latijn; Mej. Dra N. ochepp, (tijd.)Grieksch, Latijn en Oude Geschiedenis; Mevr. A. M. Barkeij 9

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 23