Copieer- en Type-inrichting Vitesse". Dans Instituut. Vereeniging voor Christelijk Middelbaar en Voorbereidend Hooger Onderwijs op Geref. grondslag. Ned. Montessori-Vereeniging Afd. Amersfoort. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor Openluchtscholen. Vereeniging voor M.U.L.O. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Ned. Onderwijzers Genootschap, Afd. Amersfoort. Comite voor de Openbare School. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. Directrice: Mej. E. M. v. Hamersveld, Kon. Wilh.straat 10. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Ged. Dansleeraar. Dagel. Bestuur: Ds. K. J. v. d. Berg, Voorzitter; Th. W. L. Baron van Heem- stra, Vice-Voorzitter, beiden te Amersfoort; A. de Graaf, Secretaris; F. H. C Jansen, Penningmeester, beiden te Zeist. Ir. B. A. Verhey, Voorzitter; Mevr. Driebergen. F. Wesseling, Voorzitter; M. A. Vogelsang, Secretaris; G. A. L. Spelberg, Penningmeester; N. J. Vossen; 1 vacature. F. Wesseling, Voorzitter; Mr. C. Sypkens, Penningmeester; A. Besteman, Secretaris. P. T- Kostense, Joh. v. Oldenbarneveltlaan 30, Voorzitter; J. Bijl, Vondel- laan 29, Secretaris. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; F. Faber, Penningmeester. W. C. Oosterman, Voorzitter; C. M. Schoemaker, W. v. Mechelenstraat 7, Secretaris; W. Bijpost, Penningmeester. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; M. A. Vogel sang, Secretaris, Prinses Julianalaan 8; A. Tempel, Penningmeester. A. B. v. d. Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; vacature, Penningmeester. J. Mebius, W. van Dam. Bestuur bestaat uit: J. P. M. Korving, N. J. Vossen, A. Salomons, S. Buursma, Mevr. T. de Groot-Stolberg, Mevr. G. Smit-Goos, G. W. Gijsbertse. Secretariaat: N. J. Vossen, J. v. d. Heydenstraat 22. 17

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 31