Afdeeling Amersfoort e.o. van de Nederlandsche Esperantisten Vereeniging „La Estonto Estas Nia". KANTONGERECHT. Rijksveldwacht. Bureau van Consultatie van de orde van Advocaten te Utrecht. Bureau van Rechtsbijstand in Strafzaken. Voorzitter: J. H. J. Willems. Secretaris: A. H. Hordijk, P. Bothlaan 2. Districts-Leerlingencommissie voor de Typogralie voor Amersfoort en Omstreken. A. Ploeg, Voorzitter; J. Meijer, Secretaris, Asterstraat 24; B. Kramer, H. R. Krul, W. Bakkenes, J. M. van Gasteren, E, Boeijinga. Zuidsingel 45. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter Mr. D. J. W. Muller Massis. Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Mr. J. K. H. de Beaufort, Mr. Dr. M. Tydeman, Mr. J. A. A. H. de Beaufort, Mr. L. Stadig, Mr. W. Baron Roell. Griffier: Mr. C. H. van Dam. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. G. J. B. van der Dussen en L. D. Zijlstra. Waarnemende griffiers; G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, W. Knaap, rijksklerk ter griffie 2e klas en Mr. H. H. Prins. Kanton-Deurwaarder: D. de Groot. Arrondissements-Deurwaarder: D. Schroor. Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen: Maandag 10 uur Extra Judicieel, 11 uur Judicieel. Donderdag 10 uur, Strafzaken. Griffie geopend op Werkdagen van 912 en 14 uur, Zaterdag van 9—12 uur. Brigade-Commandant; M. Nijboer, brig.-majoor; J. Hartog, brigadier; J. K. van Donselaar, Rijksveldw., brig, tit.; J. B. de Sutter, idem idem tevens Rijks- politiehondgeleider (telefoon No. 1680) en L. M. C. Rink, Rijksveldwachter. Dit bureau verleent kosteloos advies en rechtskundigen bijstand in alle zaken betreffende het Burgerlijk recht, Strafrecht, Staats-, Administratief- en Fiscaal- recht, ook zonder bewijs van onvermogen, doch uitsluitend aan on- en min- vermogenden. Zittingen worden gehouden elken Vrijdag- en Dinsdagmiddag om 3 uur in de Advokatenkamer van het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat te Utrecht, in de maanden Juli en Augustus, alleen des Vrijdags. Maandag en Donderdag n.m. 2 uur zitting in het Paleis van Justitie te Utrecht, Hamburgerstraat 28. 18

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 32