le Schoolbatterij. 2e Schoolbatterij. 3e Schoolbatterij. Bureau der Genie. Politie-Troepen. Militair Hospitaal. Veterinair Hospitaal. Vrijwillig Landstorm Korps Nieuwe Hollandsche Waterlinie. Afdeeling Amersfoort. Vrijwillig Landstorm Korps Motordienst. Amersfoortsche Vrijwillige Burgerwacht. Commandant: Kapitein J. G. Boodt: le Luitenants: G. A. van Driem, C. G. van Mourik (gedetacheerd aan de Hoogere Krijgs'school te 's-Gravenhage) 2e Luit.: L. Croockewit. Commandant: Kapitein L. Kegge; le Luitenants: Jhr. A. van Lennep, C. S. Heerma van Voss, J. H. Couzy (gedetacheerd aan de Hoogere Krijgsschool te s-Gravenhage), A. W. Uijlenberg (gedetacheerd als voren). Commandant: Kapitein A. Asman: le Luitenant: B. C, J. Brouwer, J. R. H. Lagas, P. G. C. A. v. d. Speck Obreen. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Majoor der Genie: J. de Ronde Bresser; le Lui tenants der Genie: J. A. Busch Geertsema, H. van der Sluys; Opzichter van Fortificatien 2e klasse: J. C. Th. Scholten; Opz. van Fortificatien 3e klasse: F. Bal; Technisch Ambtenaar le klasse: J. H. Lambermon; Techn. Ambtenaar 2e klasse:P. C. Melis; Bureel Ambtenaar: C. E. Jolly. Afdeelings-Commandant: Luitenant C. E. Chivat. Hoogeweg 70. Chef: Dirigeerend officier van Gezondheid 2e klasse: C. Hanedoes; Officier van Gezondheid le klasse: Th. Nieuwenhuis; Officieren van Gezondheid 2e klasse: R. S. Zandt, A. J. Schoo, A. Stok, C. Honig; Militair Apotheker 2e klasse: W. A. v. Bronkhorst; Administrateur: M. A. Kars (t.m. 31 Maart '34). Heiligenbergerweg. Chef-Dirigeerend paardenarts: majoor H. P. E. Verberne; Paardenarts le klas se: J. L. Vorkink; Administrateur: J. H. Gesink. Leden der Plaatselijke Commissie: A. Blusse van Oud-Alblas, res. Majoor der Cavalerie, Voorzitter; P. J. Ampers, A. de Haan, H. Kroes, Mr. L. Stadig. Aalmoezenier-Majoor H. J. J. M. van Straelen. Commandant der Compagnie Amersfoort: onbekend. Plaatselijk Leider en Instructeur der Afdeeling: Res. Lt. J. A. Ruys, Regentesse- laan 14. Telef. 1664. Sectie: Amersfoort. (Omvat: Baarn, Soest, Bunschoten, Hoevelaken, Leusden.) Sectie-Commandant: Res. Lt. voor Speciale Diensten E. Favel, Voorthuizen. Administrate: J. Visser, Da Costaplein 4, Amersfoort. Mr. E. H. Bergsma, Commandant; G. H. J. Bonnier, Voorzitter; J. van Keu- len Jr., Secr.-penningm.; L. B. J. Serre, H. Vial, Commissarissen. 21

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 35