Bureau Plaatskaarten en Bagage.
H. W. J. Fortuin, chef-commies, comptabel ambtenaar; B. IJfs, J. Reinders,
M. A. M. J. Heijster, W. Vos, vr. klerken,
T elegraaf-Bureau.
P. A. van Hedel, commies, hoofd van het kantoor; H. A. G. Toussaint,
klerke; A. M. v. Bemmel, bureelambtenaar; G. de Haan, telegrafist-wissel-
wachter; Kok, arbeider-telegrafist.
Bureau Douane.
H. W. C. Soeters, commies-douaneagent.
Dienst van Tractie.
P. de Rijk, depotchef le kl.; E. Bakker, onderdepotchef; K. C. de Haas,
W. Berg, J. F. v. Ingen, M. de Groot, tractie-opzichters; H. G. Arentzen,
boekhouder; J. H. Deetman; H. J. Stover en J. E. Witteveen, bureelambtenaren.
Dienst van Weg en Werken en Seinwezen.
J. C. v. d. Goes, opzichter van den weg le klasse; H. Kasperts, assistent-
opzichter; S. Rodenhuis, opzichter v. h. Seinwezen; J. H. Ockeloen, assistent-
opzichter.
Tractie Districts-Bureau.
G. van Hille, Ingenieur der Tractie; G. A. Rosenthal, Ingenieur 2e klasse;
W. H. de Bruyn Kops, Ingenieur 2e klasse; W. S. Bokma de Boer, Werktuigk.-
ambtenaar le kl.; P. G. v. Nieuwenhoven, Chef de Bureau; H. Eskes, Bureau-
Referent; C. Pleging, H. J. D. Welling, L. van Dijk, J. Deetman, commiezen;
H. Elzenaar, C. van Winterswijk, L. H. Wynia, Bureelambtenaren; D. de
Vries, Bureaubediende; P. B. Finkelenberg, looper.
Dienst van Weg en Werken.
Ir. J. Redeker, Ingenieur v. d. weg; H. C. L. v. d. Wilt, hoofdbouwkun-
dige; L. M. Verlint, chef de bureau; G. v. Gelder, W. de Beste, M. C. Smit,
A. F. v. Hamersveld, commiezen; J. A. Goedknecht J. te Kulve, J. G. Hulshof,
bureelambtenaren; L. A. Libert, techn. ambt.; H. Meurs, opzichter-teekenaar;
R. Berculo, bureaubediende.
Inspectiebureau Vervoer.
J. E. de Bruyne, Inspecteur v. h. Vervoer; J. P. P. Swaving, Inspecteur
le klasse; P. M. Schweig.
Contr. v. d. Beweging le kl.; G. van Haren; A. M. A. Stoop, chef de bureau;
M. Horseling, J. H. de Vries, Bureau-referenten; C. J. Septer, E. C. Willekes,
chef-commies; J. Dammes, A. Pordon, A. Heysterborg, J. J. Zerner, J. H. de
Klerk en C. Kortenhoff, commiezen; A. J. Schellart, commies-titulair; Bos-
boom, B. J. A. Stoopendaal en F. J. Bergman, bureelambtenaren; L. G. J.
Nieuwenburg, beraubediende; P. J. Peters, looper.
Bureau Seinwezen.
Th. W. L. Baron v. Heemstra, Ingenieur van het Seinwezen; A. Bordes,
Hoofdwerktuigkundige; W. J. N. Snitker, Chef de Bureau; H. L. J. Berendes,
Technisch Ambtenaar; B. Teune, Bureau-referent; J. F. Pieters, Bureelambte
naar; J. S. Goossens, Teekenaar; G. C. Sips, bureelambtenaar.
26