R. K. Oudersvereeniging, afd. van den R.K. Bond voor groote gezinnen. Nieuw-Malthusiaansche Bond. Amersfoortsche Begrafenis Vereeniging. N.V. Volkshuis vesting I. Stichting Volkshuisvesting II. Sint Bonifacius. V.I.O.S. „Ons Belang". Cooperatieve Bouwvereeniging „Eigen Haard". Woningbouw stichting „St. Ansfridus". Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". N.V. Amersfoortsche Glasverzekering Maatschappij. Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. G. A. Luyckx, Voorzitter; A. Rijkers, Anton Mauvestr. 13, Secretaris. Opgericht 1881. Vereeniging ter bewuste regeling van het kindertal. Secretaris: C. J. v. Dam, Rozenstraat 20. W. van Haselen P.Hzn., directeur. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; Mej. E. Middelburg, Secretaresse. Dr. H. W. Schreuder, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris. G. Noordman, Voorzitter; G. Maas, K. Wilhelminastr. 16, Secretaris; Vacature Penningmeester. J. Zwagerman, Voorzitter; W. F. Mulder, Secretaris-penningmeester. W. van Olst, voorzitter, Amersfoort; C. Hoi, secr.-penningmeester, Venlo; (correspondentieadres Koningin Wilhelminastraat 21, Amersfoort). De stichting exploiteert voorschotwoningen te 's-Hertogenbosch, Leeuwarden en Soest (totaal 242) en premiewoningen te Arnhem, 's-Gravenhage en Utrecht (totaal 234). H. C. de Jong, Voorzitter; A. M. Mulder, Secretaris; A. de Wit, Penning meester; J. F. W. Wurpel en D. van Merkestein, Bestuursleden. Ir. L. B. Huijaen. Voorzitter: H. J. C. Veninas, Secretaris; Mej. J. M. C. de Haan, Inspectrice; J. A. Geers, J. Nefkens, A. G. J. M. Mercx. J. van Doorn, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris-Penningmeester, Zonne- bloemstr. 8. Commissarissen: W. G. van Dam, President; S. W. Melchior, Secretaris; P. H. van Haselen Jr., Mr. S. van 't Eind. Directeur: W. van Haselen P.Hzn. Dr. R. Miedema, Voorzitter, Tel. 939; Mevr. M. Liefrinck-Baart de le Faille, 39

Adresboeken Amersfoort | 1934 | | pagina 53